De temperatuur op 20 november 1994 lag tussen 9,1 °C en 14,7 °C en was gemiddeld 13,5 °C. Er was 2,9 mm neerslag gedurende 3,1 uur. Er was 0,3 uur zonneschijn (3%). Het was zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
Van dinsdag 7 november 1989 tot maandag 22 augustus 1994 was er in Nederland het kabinet Lubbers III met als eerste minister Drs. R.F.M. Lubbers (CDA).
Van maandag 22 augustus 1994 tot maandag 3 augustus 1998 was er in Nederland het kabinet a href="https://nl.wikipedia.org/wiki/Kabinet-Kok_I" class="extern">Kok I met als eerste minister W. Kok (PvdA).
1 januari » Op de beurs van Amsterdam wordt de naam EOE-index officieel veranderd in AEX.
14 januari » De regering van Georgië en de separatisten in de regio Abchazië stemmen na drie dagen van besprekingen in met de plaatsing van een deels Russische VN-macht tussen hun legers in.
30 maart » Mino Martinazzoli treedt af als leider van de Italiaanse Volkspartij, de opvolger van de christendemocraten.
14 april » Muitende soldaten schieten vice-premier Selometsi Baholo dood in Maseru, de hoofdstad van het Lesotho.
20 november » De Angolese regering en de guerrillabeweging UNITA ondertekenen in de Zambiaanse hoofdstad Lusaka een vredesverdrag dat een einde moet maken aan de burgeroorlog in het Afrikaanse land.
14 december » Het Internationale Rode Kruis (ICRC) roept de internationale gemeenschap op om een vredesplan op te stellen voor Rwanda.
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen: Brian Peter Orys, "The Orys and Cook Family Tree", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/the-orys-and-cook-family-tree/I1168.php : benaderd 13 mei 2025), "Raymond Permaul (1931-1994)".
Kopieerwaarschuwing
Genealogische publicaties zijn auteursrechtelijk beschermd. Alhoewel gegevens veelal uit openbare archieven afkomstig zijn, levert het opzoeken, interpreteren, verzamelen, selecteren en ordenen van die gegevens een uniek werk op. Auteursrechtelijk beschermd werk mag niet zondermeer gekopieerd of herpubliceerd worden.
Houdt u aan de volgende regels
Vraag toestemming voor het overnemen van gegevens of licht de auteur op z'n minst in, de kans is groot dat de auteur toestemming geeft, vaak leidt het contact ook weer tot meer uitwisseling van gegevens.
Gebruik de gegevens pas nadat u deze heeft gecontroleerd, het liefst bij de bron (het archief).
Vermeld van wie u de gegevens heeft overgenomen, idealiter ook zijn/haar originele bron.