The Forgotten Ones » Henry Shoemaker (1871-1950)

Persoonlijke gegevens Henry Shoemaker 


Gezin van Henry Shoemaker

Hij had een relatie met Laura C Oman.


Kind(eren):

  1. Leo A Shoemaker  1893-???? 
  2. F Marco Shoemaker  ± 1897-????
  3. Doyle H Shoemaker  1920-1989

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Henry Shoemaker?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Henry Shoemaker

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Henry Shoemaker


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 4 december 1950 lag tussen -3,5 °C en 2,2 °C en was gemiddeld -0,1 °C. Er was 10,2 mm neerslag gedurende 7,7 uur. Er was 1,5 uur zonneschijn (19%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 7 augustus 1948 tot 15 maart 1951 was er in Nederland het kabinet Drees - Van Schaik met als eerste ministers Dr. W. Drees (PvdA) en Mr. J.R.H. van Schaik (KVP).
  • In het jaar 1950: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 10,0 miljoen inwoners.
    • 3 januari » In Egypte behalen de Wafdisten bij de verkiezingen een grote overwinning. In het parlement verkrijgen zij 225 van de 319 zetels.
    • 4 januari » De regering van Pakistan erkent de Chinese Volksrepubliek van Mao Zedong.
    • 8 januari » In zijn verblijf aan de Franse Rivièra ontvangt Koning Leopold III van België de minister van Buitenlandse Zaken (Paul van Zeeland) en baron van der Straeten-Waillet om te praten over een mogelijke terugkeer.
    • 16 augustus » Jean Duvieusart treedt terug als premier van België ten gunste van Joseph Pholien.
    • 18 augustus » Julien Lahaut een Belgisch politicus, wordt vermoord, waarschijnlijk omdat hij op 11 augustus 1950 tijdens de eedaflegging van Prins Boudewijn, 'Vive la république' zou hebben geroepen.
    • 29 november » Noord-Koreaanse en Chinese troepen dwingen de troepen van de Verenigde Naties zich terug te trekken uit Noord-Korea.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Shoemaker


De publicatie The Forgotten Ones is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Ken E Austin II, "The Forgotten Ones", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/the-forgotten-ones/P6476.php : benaderd 24 januari 2026), "Henry Shoemaker (1871-1950)".