The Forgotten Ones » Josephus Lowe (1836-1905)

Persoonlijke gegevens Josephus Lowe 

Bronnen 1, 2, 3

Gezin van Josephus Lowe

Hij had een relatie met Phoebe Ann Marsh.


Kind(eren):

  1. Mary Elizabeth Lowe  1859-1929 
  2. Margaret Lenna Lowe  1861-1918
  3. Eliza Adeline Lowe  1863-1950
  4. Frank Wilbur Lowe  1866-1944
  5. Squire Lowe  1868-????
  6. Eva Low  ± 1870-????
  7. Lovina M. Lowe  1872-1898
  8. William T Lowe  1875-1943 
  9. Loren C. Lowe  1880-1939
  10. Ada M. Lowe  1882-1918

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Josephus Lowe?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Josephus Lowe

Josephus Lowe
1836-1905


Squire Lowe
1868-????
Eva Low
± 1870-????
Loren C. Lowe
1880-1939
Ada M. Lowe
1882-1918

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. 1880 United States Federal Census, Ancestry.com and The Church of Jesus Christ of Latter-day Saints, Year: 1880; Census Place: Clear Creek, Jasper, Iowa; Roll: 346; Family History Film: 1254346; Page: 10C; Enumeration District: 90; Image: 0244.
    Birth date: abt 1836 Birth place: Indiana Residence date: 1880 Residence place: Clear Creek, Jasper, Iowa, United States
    / Ancestry.com
  2. (Niet openbaar)
  3. Web: Minnesota, Find A Grave Index, 1849-2011, Ancestry.com
    Birth date: 10 Dec 1836 Birth place: Death date: 30 Nov 1905 Death place:
    / Ancestry.com

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 10 december 1836 lag rond de 7,0 °C. De wind kwam overheersend uit het west-zuid-westen. Typering van het weer: half bewolkt bui regen hagel. Bron: KNMI
  • De Republiek der Verenigde Nederlanden werd in 1794-1795 door de Fransen veroverd onder leiding van bevelhebber Charles Pichegru (geholpen door de Nederlander Herman Willem Daendels); de verovering werd vergemakkelijkt door het dichtvriezen van de Waterlinie; Willem V moest op 18 januari 1795 uitwijken naar Engeland (en van daaruit in 1801 naar Duitsland); de patriotten namen de macht over van de aristocratische regenten en proclameerden de Bataafsche Republiek; op 16 mei 1795 werd het Haags Verdrag gesloten, waarmee ons land een vazalstaat werd van Frankrijk; in 3.1796 kwam er een Nationale Vergadering; in 1798 pleegde Daendels een staatsgreep, die de unitarissen aan de macht bracht; er kwam een nieuwe grondwet, die een Vertegenwoordigend Lichaam (met een Eerste en Tweede Kamer) instelde en als regering een Directoire; in 1799 sloeg Daendels bij Castricum een Brits-Russische invasie af; in 1801 kwam er een nieuwe grondwet; bij de Vrede van Amiens (1802) kreeg ons land van Engeland zijn koloniën terug (behalve Ceylon); na de grondwetswijziging van 1805 kwam er een raadpensionaris als eenhoofdig gezag, namelijk Rutger Jan Schimmelpenninck (van 31 oktober 1761 tot 25 maart 1825).
  • In het jaar 1836: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 2,9 miljoen inwoners.
    • 23 februari » Slag om de Alamo: Het Mexicaanse leger behaalt een pyrrusoverwinning op de Texanen onder bevel van de kolonisten Davy Crockett en Jim Bowie.
    • 24 februari » Samuel Colt krijgt een octrooi voor de Colt revolver.
    • 21 april » De Republiek Texas boekt een overwinning op Mexico in de Slag bij San Jacinto. Antonio López de Santa Anna wordt gevangengenomen.
    • 1 juni » Charles Darwin komt aan in Kaapstad.
    • 15 juni » Arkansas wordt de 25ste staat van de Verenigde Staten van Amerika.
    • 28 december » Spanje erkent de onafhankelijkheid van Mexico.
  • De temperatuur op 25 november 1905 lag tussen 0,2 °C en 4,9 °C en was gemiddeld 2,9 °C. Er was 1,3 uur zonneschijn (16%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 1 augustus 1901 tot 16 augustus 1905 was er in Nederland het kabinet Kuijper met als eerste minister Dr. A. Kuijper (AR).
  • Van 17 augustus 1905 tot 11 februari 1908 was er in Nederland het kabinet De Meester met als eerste minister Mr. Th. de Meester (unie-liberaal).
  • In het jaar 1905: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,5 miljoen inwoners.
    • 25 januari » Begin van de Slag bij Sandepu in Mantsjoerije
    • 11 februari » Oprichting van de Apostolische Prefectuur Nederlands-Borneo in Nederlands-Indië.
    • 20 februari » Slag bij Mukden, een beslissende, grote veldslag in de Russisch-Japanse Oorlog, in Mantsjoerije.
    • 24 februari » In Zwitserland wordt de Simplontunnel voltooid.
    • 4 maart » Theodore Roosevelt wordt her-beëdigd als 26e president van de Verenigde Staten
    • 10 maart » Chelsea FC wordt opgericht door Gus Mears.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Lowe

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Lowe.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Lowe.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Lowe (onder)zoekt.

De publicatie The Forgotten Ones is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Ken E Austin II, "The Forgotten Ones", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/the-forgotten-ones/P38333.php : benaderd 31 januari 2026), "Josephus Lowe (1836-1905)".