The Forgotten Ones » Daniel Puffer (1746-1829)

Persoonlijke gegevens Daniel Puffer 

Bronnen 1, 2, 3

Gezin van Daniel Puffer

Hij is getrouwd met Mary Balcom.

Zij zijn getrouwd op 5 juli 1770, hij was toen 24 jaar oud.


Kind(eren):

  1. Ezra Puffer  1771-1865 
  2. Daniel Puffer  1779-1864
  3. Jacob Puffer  1784-1826
  4. Anne Puffer  1792-1882

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Daniel Puffer?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Daniel Puffer

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Daniel Puffer

Jabez Puffer
1672-1746
Mary Glazier
1682-1749
Mary Maynard
1690-1766
Jabez Puffer
1705-1789

Daniel Puffer
1746-1829

1770

Mary Balcom
1748-1802

Ezra Puffer
1771-1865
Daniel Puffer
1779-1864
Jacob Puffer
1784-1826
Anne Puffer
1792-1882

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. (Niet openbaar)
  2. American Genealogical-Biographical Index (AGBI), Godfrey Memorial Library, comp.
    Birth date: 1745 Birth place: Massachusetts
    / iOS Application
  3. Abstract of Graves of Revolutionary Patriots, Hatcher, Patricia Law / Ancestry.com

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 5 juli 1770 lag rond de 15,0 °C. De wind kwam overheersend uit het noord-westen. Typering van het weer: donker. Bijzondere weersverschijnselen: droog. Bron: KNMI
  • Erfstadhouder Prins Willem V (Willem Batavus) (Huis van Oranje-Nassau) was van 1751 tot 1795 vorst van Nederland (ook wel Republiek der Zeven Verenigde Nederlanden genoemd)
  • In het jaar 1770: Bron: Wikipedia
    • 29 april » James Cook ontdekt Botany Bay, Australië.
    • 16 mei » De 14-jarige Marie Antoinette van Oostenrijk trouwt de 15-jarige Louis-Auguste, de latere koning Lodewijk XVI van Frankrijk.
    • 22 augustus » James Cooks expeditie komt aan op de oostkust van Australië.
    • 22 december » Het IJzerkoekenoproer in Coevorden.
  • De temperatuur op 13 maart 1829 lag rond de 4,0 °C. De wind kwam overheersend uit het noord-noord-oosten. Typering van het weer: helder. Bron: KNMI
  • De Republiek der Verenigde Nederlanden werd in 1794-1795 door de Fransen veroverd onder leiding van bevelhebber Charles Pichegru (geholpen door de Nederlander Herman Willem Daendels); de verovering werd vergemakkelijkt door het dichtvriezen van de Waterlinie; Willem V moest op 18 januari 1795 uitwijken naar Engeland (en van daaruit in 1801 naar Duitsland); de patriotten namen de macht over van de aristocratische regenten en proclameerden de Bataafsche Republiek; op 16 mei 1795 werd het Haags Verdrag gesloten, waarmee ons land een vazalstaat werd van Frankrijk; in 3.1796 kwam er een Nationale Vergadering; in 1798 pleegde Daendels een staatsgreep, die de unitarissen aan de macht bracht; er kwam een nieuwe grondwet, die een Vertegenwoordigend Lichaam (met een Eerste en Tweede Kamer) instelde en als regering een Directoire; in 1799 sloeg Daendels bij Castricum een Brits-Russische invasie af; in 1801 kwam er een nieuwe grondwet; bij de Vrede van Amiens (1802) kreeg ons land van Engeland zijn koloniën terug (behalve Ceylon); na de grondwetswijziging van 1805 kwam er een raadpensionaris als eenhoofdig gezag, namelijk Rutger Jan Schimmelpenninck (van 31 oktober 1761 tot 25 maart 1825).
  • In het jaar 1829: Bron: Wikipedia
    • 4 maart » Andrew Jackson wordt beëdigd als 7e president van de Verenigde Staten.
    • 31 maart » Kardinaal Francesco Saverio Castiglioni wordt gekozen tot Paus Pius VIII.
    • 10 juni » Eerste Boat Race tussen de universiteiten van Oxford en Cambridge.
    • 29 september » Londens georganiseerde politiekorps gaat aan de slag. Zij worden later bekend als Scotland Yard.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Puffer

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Puffer.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Puffer.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Puffer (onder)zoekt.

De publicatie The Forgotten Ones is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Ken E Austin II, "The Forgotten Ones", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/the-forgotten-ones/P36198.php : benaderd 7 februari 2026), "Daniel Puffer (1746-1829)".