The Brown Tree » Francis CLAYBURN (1800-1862)

Persoonlijke gegevens Francis CLAYBURN 

Bron 1
  • Hij is geboren in het jaar 1800 in Moira, Armagh, Ireland.
  • Hij is overleden op 6 maart 1862, hij was toen 62 jaar oud.

Gezin van Francis CLAYBURN

(1) Hij is getrouwd met Elizabeth Taylor.

Zij zijn getrouwd rond 1845 te of Kilmore, Armagh, Ireland.


Kind(eren):

  1. Thomas Clayburn  1832-1861
  2. Francis Clayburn  1837-????
  3. Ann Clayburn  1838-1862
  4. Elizabeth Clayburn  1839-1881
  5. John Clayburn  1847-1927


Kind(eren):

  1. Francis CLAYBURNE  1821-1882 

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Francis CLAYBURN?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Francis CLAYBURN

Francis CLAYBURN
1800-1862

(1) ± 1845
Ann Clayburn
1838-1862
John Clayburn
1847-1927


Onbekend


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. Ancestry Family Trees, Ancestry Family Tree
    http://trees.ancestry.com/pt/AMTCitationRedir.aspx?tid=66815840&pid=4185
    / Ancestry.com

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 6 maart 1862 lag rond de 2,7 °C. Er was 0.7 mm neerslag. De winddruk was 13 kgf/m2 en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. De luchtdruk bedroeg 75 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 98%. Bron: KNMI
  • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 14 maart 1861 tot 31 januari 1862 was er in Nederland het kabinet Van Zuijlen van Nijevelt - Loudon met als eerste ministers Mr. J.P.P. baron Van Zuijlen van Nijevelt (conservatief-liberaal) en Mr. J. Loudon (liberaal).
  • Van 1 februari 1862 tot 10 februari 1866 was er in Nederland het kabinet Thorbecke II met als eerste minister Mr. J.R. Thorbecke (liberaal).
  • In het jaar 1862: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 3,6 miljoen inwoners.
    • 5 januari » Slag bij Hancock (Amerikaanse Burgeroorlog)
    • 7 april » De Slag bij Shiloh wordt de bloedigste veldslag uit de geschiedenis van de Verenigde Staten.
    • 7 mei » Het centrum van Enschede wordt door brand verwoest.
    • 25 mei » Eerste Slag bij Winchester tijdens de Amerikaanse Burgeroorlog. Beslissende Zuidelijke overwinning.
    • 10 juli » Canonisatie van de HH. Paulus Miki en gezellen ("de 26 martelaren van Nagasaki").
    • 9 augustus » Première van de opera Béatrice et Bénédict van Hector Berlioz in Baden-Baden.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia


Over de familienaam CLAYBURN

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam CLAYBURN.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over CLAYBURN.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam CLAYBURN (onder)zoekt.

De publicatie The Brown Tree is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Wesley Brown, "The Brown Tree", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/the-brown-tree/P4185.php : benaderd 30 april 2025), "Francis CLAYBURN (1800-1862)".