The Brown Tree » George SWAIN (1863-1950)

Persoonlijke gegevens George SWAIN 

Bron 1Bron 2

Gezin van George SWAIN

Hij is getrouwd met Margaret Jane WILSON.

Zij zijn getrouwd op 20 april 1900 te Derrinraw, Co. Armagh, N. Ireland, hij was toen 37 jaar oud.


Kind(eren):

  1. Edward SWAIN  1901-1978
  2. Martha Jane SWAIN  1904-1999
  3. Infant SWAIN  1908-
  4. Samuel Richard SWAIN  1910-1988 

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot George SWAIN?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk George SWAIN

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van George SWAIN

John Np SWAIN
± 1800-????
John DILWORTH
1801-1881
Alice HANNAH
± 1815-????
Edward SWAIN
± 1834-1888

George SWAIN
1863-1950

1900
Edward SWAIN
1901-1978
Infant SWAIN
1908-????

    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    Bronnen

    1. (Niet openbaar)
    2. (Niet openbaar)

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 14 februari 1863 lag rond de 6,2 °C. De winddruk was 1 kgf/m2 en kwam overheersend uit het oost-zuid-oosten. De luchtdruk bedroeg 78 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 56%. Bron: KNMI
    • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 1 februari 1862 tot 10 februari 1866 was er in Nederland het kabinet Thorbecke II met als eerste minister Mr. J.R. Thorbecke (liberaal).
    • In het jaar 1863: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 3,6 miljoen inwoners.
      • 10 februari » Alanson Crane verkrijgt patent op de brandblusser.
      • 30 april » Mexicaanse troepen vallen het Frans Vreemdelingenlegioen aan in Camarón. Thans feestdag van het Vreemdelingenlegioen.
      • 15 juli » Aanslag op aartsbisschop Joannes Zwijsen van Utrecht in zijn huis te Haaren. De bisschop heeft schotwonden in zijn rechterarm en -zijde maar overleeft de aanslag. De zaak is nooit opgehelderd.
      • 14 oktober » Alfred Nobel verkrijgt octrooi op nitroglycerine.
      • 31 oktober » Begin van de werken voor de Nieuwe Waterweg.
      • 4 november » Première van de opera Les Troyens à Carthage van Hector Berlioz in Parijs.
    • De temperatuur op 20 april 1900 lag rond de 12,8 °C. De luchtdruk bedroeg 78 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 68%. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 27 juli 1897 tot 1 augustus 1901 was er in Nederland het kabinet Pierson met als eerste minister Mr. N.G. Pierson (unie-liberaal).
    • In het jaar 1900: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 5,1 miljoen inwoners.
      • 15 april » In Parijs opent de Exposition Universelle, de grootste wereldtentoonstelling ooit in Europa, haar deuren. Vooral nieuwigheden zoals elektriciteit en film trekken veel belangstelling. De eerste Parijse metro is nog een blijvende herinnering aan deze grote tentoonstelling.
      • 1 juni » In Rotterdam besluiten enkele schooljongens tot de oprichting van voetbalclub Neptunus, die 43 jaar later ook een honkbalafdeling krijgt.
      • 2 juli » Eerste vlucht van een zeppelin, bij Friedrichshafen, Duitsland.
      • 3 november » De arts W. Poolman sticht de eerste afdeling van het Groene Kruis.
      • 23 november » Paul Kruger landt te Marseille.
      • 16 december » Frankrijk en Italië sluiten een geheim verdrag om de invloedssfeer van beide landen in Noord-Afrika te verdelen.
    • De temperatuur op 6 december 1950 lag tussen -3,4 °C en 3,3 °C en was gemiddeld 0,7 °C. Er was 0,2 mm neerslag gedurende 0,1 uur. Er was 3,3 uur zonneschijn (41%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 7 augustus 1948 tot 15 maart 1951 was er in Nederland het kabinet Drees - Van Schaik met als eerste ministers Dr. W. Drees (PvdA) en Mr. J.R.H. van Schaik (KVP).
    • In het jaar 1950: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 10,0 miljoen inwoners.
      • 17 januari » Resolutie 79 Veiligheidsraad Verenigde Naties wordt aangenomen.
      • 14 april » De DAF-fabriek in Eindhoven wordt geopend.
      • 11 mei » Mijngasontploffing in de Borinage: 130 doden.
      • 30 mei » De tweede regeerperiode van koning Norodom Sihanouk loopt af.
      • 24 september » Het Albanees voetbalelftal lijdt de zwaarste nederlaag uit zijn bestaan. In Boedapest wordt met 12-0 verloren van Hongarije.
      • 1 november » Dogmaverklaring door Paus Pius XII betreffende de Tenhemelopneming van Maria.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam SWAIN

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam SWAIN.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over SWAIN.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam SWAIN (onder)zoekt.

    De publicatie The Brown Tree is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Wesley Brown, "The Brown Tree", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/the-brown-tree/P3393.php : benaderd 12 februari 2026), "George SWAIN (1863-1950)".