The Brown Tree » John NISBET (1878-1947)

Persoonlijke gegevens John NISBET 

Bron 1Bronnen 2, 3, 4, 5, 6

Gezin van John NISBET

Hij heeft/had een relatie met Elizabeth (Jessie) MCNIECE.


Kind(eren):

  1. Mary Nisbet  1904- 
  2. John NISBET  1906-1978 
  3. Jessie Nisbet  1915-

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot John NISBET?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk John NISBET

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van John NISBET

Thomas Nisbet
± 1811-1867
Jane Veitch
1813-1881
John Nisbet
± 1849-1915

John NISBET
1878-1947


John NISBET
1906-1978

    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    Bronnen

    1. (Niet openbaar)
    2. (Niet openbaar)
    3. 1891 Scotland Census, Ancestry.com, Parish: Glasgow Springburn; ED: 87; Page: 8; Line: 3; Roll: CSSCT1891_266 / Ancestry.com
    4. Australia Birth Index, 1788-1922, Ancestry.com / Ancestry.com
    5. (Niet openbaar)
    6. Australia and New Zealand, Find A Grave Index, 1800s-Current, Ancestry.com / Ancestry.com

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 7 juni 1878 lag rond de 21,0 °C. De winddruk was 3 kgf/m2 en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. De luchtdruk bedroeg 77 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 53%. Bron: KNMI
    • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 3 november 1877 tot 20 augustus 1879 was er in Nederland het kabinet Kappeijne van de Coppello met als eerste minister Mr. J. Kappeijne van de Coppello (liberaal).
    • In het jaar 1878: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 4,0 miljoen inwoners.
      • 19 februari » Thomas Edison verkrijgt een octrooi op de fonograaf.
      • 20 februari » Kardinaal Gioacchino Pecci wordt gekozen tot Paus Leo XIII.
      • 1 april » Het licht van Lange Jaap, een vuurtoren in Huisduinen, bij Den Helder wordt voor de eerste maal ontstoken. Lange Jaap is de hoogste gietijzeren toren van Europa.
      • 4 mei » De fonograaf wordt voor het eerst gedemonstreerd.
      • 28 juni » Oprichting van de Priestercongregatie van het Heilig Hart van Jezus door de Franse priester Leo Dehon.
      • 2 juli » Eerste Varsity (roeien).
    • De temperatuur op 8 juni 1947 lag tussen 11,3 °C en 16,4 °C en was gemiddeld 13,6 °C. Er was 0,4 mm neerslag gedurende 0,3 uur. Er was 3,8 uur zonneschijn (23%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 3 juli 1946 tot 7 augustus 1948 was er in Nederland het kabinet Beel I met als eerste minister Dr. L.J.M. Beel (KVP).
    • In het jaar 1947: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 9,5 miljoen inwoners.
      • 2 februari » Edwin Land geeft de eerste demonstratie van de polaroidcamera.
      • 14 maart » Jean-Marie Happart, Belgisch politicus
      • 15 april » Jackie Robinson maak zijn debuut voor het honkbalteam van de Los Angeles Dodgers, en doorbreekt daarmee de rassensegregatie in die sport.
      • 21 juli » Begin van de eerste politionele actie in Nederlands-Indië.
      • 6 november » Meet the Press, Amerika's langstlopende televisieprogramma, wordt voor het eerst uitgezonden.
      • 25 november » Nieuw-Zeeland wordt een dominion.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam NISBET

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam NISBET.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over NISBET.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam NISBET (onder)zoekt.

    De publicatie The Brown Tree is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Wesley Brown, "The Brown Tree", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/the-brown-tree/P1181.php : benaderd 8 januari 2026), "John NISBET (1878-1947)".