Genealogie Brederoo » Johannes Jacobus Scheffers (????-1885)

Persoonlijke gegevens Johannes Jacobus Scheffers 

  • Hij is overleden op 14 augustus 1885 in Monster.Bron 1

    Informatie in overlijdensakte BS Monster nr. 85, aktedatum 15-08-1885:
    leeftijd 50 jaar
    echtg. van Anna Margaretha Dessing
    eerder wed. van 1 Adriana Droog
    vader: Gerardus Scheffers
    moeder: Catharina van Geest
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 17 april 2021.

Gezin van Johannes Jacobus Scheffers

Hij had een relatie met Anna Margaretha Dessing.


Kind(eren):


Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Johannes Jacobus Scheffers?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Johannes Jacobus Scheffers


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. Burgerlijke Stand gemeente Monster, overlijdens 1885, BS Monster, overlijdens 1885, Gemeente Monster, p. 23
    Burgerlijke Stand gemeente Monster 1885, aktenr. 85, aktedatum 15-08-1885.

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 14 augustus 1885 lag rond de 14,7 °C. De winddruk was 1 kgf/m2 en kwam overheersend uit het west-noord-westen. De luchtdruk bedroeg 77 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 77%. Bron: KNMI
  • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 23 april 1884 tot 21 april 1888 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. J. Heemskerk Azn. (conservatief).
  • In het jaar 1885: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 4,5 miljoen inwoners.
    • 4 maart » Grover Cleveland wordt beëdigd als 22e president van de Verenigde Staten
    • 1 april » Het rooms-katholieke blad De Maasbode verschijnt voor het eerst als dagblad.
    • 3 april » De motor van Gottlieb Daimler wordt gepatenteerd in Duitsland.
    • 13 mei » Oprichting van de Nederlandsche Kolfbond in de sociëteit De Vereniging te Haarlem. Honderd jaar later, op maandag 13 mei 1985, krijgt de bond het predicaat Koninklijk.
    • 17 juni » Het Vrijheidsbeeld komt aan in de haven van New York.
    • 1 oktober » Het eerste nummer van De Nieuwe Gids verschijnt.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Scheffers


De publicatie Genealogie Brederoo is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Martin Brederoo, "Genealogie Brederoo", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/test-brederoo/I980607450.php : benaderd 10 januari 2026), "Johannes Jacobus Scheffers (????-1885)".