Genealogie Brederoo » Gerardus Warmerdam (± 1864-1930)

Persoonlijke gegevens Gerardus Warmerdam 

  • Hij is geboren rond 1864 in Hillegom.
  • Hij is overleden op 9 januari 1930 in s Gravenhage.Bron 1

    Informatie in overlijdensakte BS Monster nr. 5, aktedatum 17-01-1930:
    leeftijd 66 jaar
    wed. van Cornelia Maria van Dijk
    vader: Sebastianus Warmerdam
    moeder: Johanna Meijer
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 10 augustus 2021.

Gezin van Gerardus Warmerdam

Hij is getrouwd met Cornelia Maria van Dijk.

Zij zijn getrouwd op 23 april 1887 te Monster.Bron 2


Informatie in huwelijksakte BS Monster 1887 nr. 5:
Bruidegom Gerardus Warmerdam
Geb. plaats Hillegom
Leeftijd 23 jaar
Vader Sebastianus Warmerdam
Moeder Johanna Meijer
Bruid Cornelia Maria van Dijk
Geb. plaats Monster
Leeftijd 24 jaar
Vader Abraham Leonardus van Dijk
Moeder Cornelia Ammerlaan

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Gerardus Warmerdam?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

Bronnen

  1. Burgerlijke Stand gemeente Monster, overlijdens 1930, BS Monster, overlijdens 1930, Gemeente Monster, p. 2
    Burgerlijke Stand gemeente Monster 1930, aktenr. 5, aktedatum 17-01-1930.
  2. Burgerlijke Stand gemeente Monster, huwelijken 1887, BS Monster, huwelijken 1887, Gemeente Monster, p. 3

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 9 januari 1930 lag tussen 1,4 °C en 7,0 °C en was gemiddeld 4,2 °C. Er was 0,4 mm neerslag gedurende 0,7 uur. Er was 6,0 uur zonneschijn (75%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 10 augustus 1929 tot 26 mei 1933 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck III met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
  • In het jaar 1930: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 7,8 miljoen inwoners.
    • 18 februari » Clyde Tombaugh ontdekt de planeet Pluto na bestudering van foto's die in januari zijn genomen (sinds 24 augustus 2006 wordt Pluto niet langer als planeet maar als dwergplaneet bestempeld).
    • 18 juni » Oprichting van het Nationaal Instituut voor de Radio-omroep (NIR), de Belgische officiële radio.
    • 29 juni » De Z. Robertus Bellarminus, SJ wordt heilig verklaard door Paus Pius XI.
    • 13 juli » Het eerste wereldkampioenschap voetbal begint in Uruguay. Lucien Laurent van Frankrijk scoort in de negentiende minuut van de openingswedstrijd tegen Mexico het allereerste WK-doelpunt.
    • 13 augustus » Oprichting van het Bisdom Berlijn in Duitsland.
    • 22 oktober » Oprichting van de amateurvoetbalclub SC Genemuiden.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Warmerdam


De publicatie Genealogie Brederoo is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Martin Brederoo, "Genealogie Brederoo", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/test-brederoo/I980601686.php : benaderd 14 januari 2026), "Gerardus Warmerdam (± 1864-1930)".