Genealogie Brederoo » Johannes Cornelis Persoon (1886-1887)

Persoonlijke gegevens Johannes Cornelis Persoon 

  • Hij is geboren op 28 juli 1886 in Monster.Bron 1

    Geboorteakte BS Monster 1886, aktenr. 118, aktedatum 29-07-1886
  • Hij is overleden op 5 juni 1887 in Monster.Bron 2

    Informatie in overlijdensakte BS Monster nr. 34, aktedatum 06-06-1887:
    leeftijd 10 maanden
    vader: Cornelis Persoon
    moeder: Johanna Bentvelzen
  • Een kind van Cornelis Persoon en Johanna Bentvelzen
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 20 augustus 2021.

Gezin van Johannes Cornelis Persoon

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Johannes Cornelis Persoon?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Johannes Cornelis Persoon

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Johannes Cornelis Persoon

Cornelis Persoon
± 1837-1909
Johanna Bentvelzen
± 1851-1925

Johannes Cornelis Persoon
1886-1887


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. Burgerlijke Stand gemeente Monster, geboorten 1886, BS Monster, geboorten 1886, Gemeente Monster, p. 31
    BS Monster, geboorten 1886, aktenr. 118, aktedatum 29-07-1886
  2. Burgerlijke Stand gemeente Monster, overlijdens 1887, BS Monster, overlijdens 1887, Gemeente Monster, p. 10
    Burgerlijke Stand gemeente Monster 1887, aktenr. 34, aktedatum 06-06-1887.

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 28 juli 1886 lag rond de 17,0 °C. De winddruk was 14 kgf/m2 en kwam overheersend uit het westen. De luchtdruk bedroeg 76 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 56%. Bron: KNMI
  • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 23 april 1884 tot 21 april 1888 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. J. Heemskerk Azn. (conservatief).
  • In het jaar 1886: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 4,5 miljoen inwoners.
    • 29 januari » Karl Benz deponeert de rechten voor de ’Patent Motorwagen’, die algemeen wordt beschouwd als het eerste voertuig dat specifiek werd ontworpen om door een verbrandingsmotor te worden aangedreven. Deze wordt algemeen gezien als de eerste auto.
    • 8 mei » De eerste Coca-Cola wordt verkocht.
    • 29 mei » John Pemberton begint Coca-Cola te adverteren.
    • 4 september » De Noord-Amerikaanse indianenleider Geronimo geeft zich over.
    • 28 oktober » Het Vrijheidsbeeld in New York wordt ingehuldigd.
    • 31 oktober » Opening van de Dom Luis I-brug in de Portugese stad Porto.
  • De temperatuur op 5 juni 1887 lag rond de 17,0 °C. De winddruk was 2 kgf/m2 en kwam overheersend uit het zuid-westen. De luchtdruk bedroeg 76 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 82%. Bron: KNMI
  • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 23 april 1884 tot 21 april 1888 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. J. Heemskerk Azn. (conservatief).
  • In het jaar 1887: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 4,5 miljoen inwoners.
    • 4 juni » In Parijs wordt het Institute Pasteur opgericht.
    • 15 augustus » Eerste beklimming van de Mönch in Zwitserland.
    • 21 augustus » Oprichting van de Noorse sociaaldemocratische partij genaamd Det Norske Arbeiderpartiet.
    • 1 september » Emile Berliner vraagt octrooi aan op de grammofoonplaat.
    • 15 september » De Texelse Courant wordt opgericht.
    • 3 december » Oscar Carré opent aan de Weesperzijde te Amsterdam zijn Circustheater.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Persoon

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Persoon.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Persoon.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Persoon (onder)zoekt.

De publicatie Genealogie Brederoo is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Martin Brederoo, "Genealogie Brederoo", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/test-brederoo/I980009750.php : benaderd 13 januari 2026), "Johannes Cornelis Persoon (1886-1887)".