Genealogie Brederoo » Anna Maria Witkamp (1879-????)

Persoonlijke gegevens Anna Maria Witkamp 


Gezin van Anna Maria Witkamp

Zij is getrouwd met Leonardus Marinus Theodorus Pauwels.

Zij zijn getrouwd op 23 april 1904 te Monster, zij was toen 24 jaar oud.


Informatie in huwelijksakte BS Monster 1904 nr. 9:
Bruidegom Leonardus Marinus Theodorus Pauwels
Geb. plaats Monster
Leeftijd 30 jaar
vader Theodorus Wilhelmus Johannes Pauwels
moeder Margaretha van der Zalm
Bruid Anna Maria Witkamp
Geb. plaats Monster
Leeftijd 24 jaar
Vader David Witkamp
Moeder Anna Catharina Heuchemer

Kind(eren):


Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Anna Maria Witkamp?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Anna Maria Witkamp

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Anna Maria Witkamp


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. Burgerlijke Stand gemeente Monster, geboorten 1879, BS Monster, geboorten 1879, Gemeente Monster, p. 33
    BS Monster, geboorten 1879, aktenr. 121, aktedatum 26-08-1879

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 26 augustus 1879 lag rond de 17,6 °C. Er was 0.4 mm neerslag. De winddruk was 16 kgf/m2 en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. De luchtdruk bedroeg 75 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 78%. Bron: KNMI
  • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 3 november 1877 tot 20 augustus 1879 was er in Nederland het kabinet Kappeijne van de Coppello met als eerste minister Mr. J. Kappeijne van de Coppello (liberaal).
  • Van 20 augustus 1879 tot 23 april 1883 was er in Nederland het kabinet Van Lijnden van Sandenburg met als eerste minister Mr. C.Th. baron Van Lijnden van Sandenburg (conservatief-AR).
  • In het jaar 1879: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 4,0 miljoen inwoners.
    • 22 januari » De Zoeloes verslaan de Britten in de Slag bij Isandlwana.
    • 3 februari » Joseph Swan demonstreert de eerste gloeilamp met een gloeidraad van koolstof.
    • 14 maart » Albert Einstein, Duits theoretisch fysicus († 1955)
    • 19 april » Oprichting van de Zwitserse voetbalclub FC St. Gallen.
    • 15 september » In Haarlem wordt de eerste voetbalclub van Nederland opgericht, door de 14-jarige Pim Mulier. Hij noemt de club HFC, de Haarlemsche Football Club.
    • 21 oktober » Eerste demonstratie van de gloeilamp door Thomas Edison.
  • De temperatuur op 23 april 1904 lag tussen 6,1 °C en 16,3 °C en was gemiddeld 10,6 °C. Er was 9,3 uur zonneschijn (65%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het oost-noord-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 1 augustus 1901 tot 16 augustus 1905 was er in Nederland het kabinet Kuijper met als eerste minister Dr. A. Kuijper (AR).
  • In het jaar 1904: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,4 miljoen inwoners.
    • 12 februari » In Amsterdam wordt de eerste tentoonstelling van de Rijwiel- en Automobielindustrie (RAI) geopend.
    • 20 februari » Manuel Amador Guerrero treedt aan als eerste president van het onafhankelijke Panama. De volgende dag ondertekent hij een verdrag, dat de Amerikanen tegen een betaling van $ 10 miljoen de zeggenschap geeft over het Panamakanaal.
    • 26 april » De Bell Telephone Company vestigt zich in Antwerpen.
    • 21 mei » Oprichting in Parijs van de Wereldvoetbalbond FIFA, de Fédération Internationale de Football Association. Oprichters zijn de Nederlander Carl Hirschman en de Fransman Robert Guérin. De Engelsen zien op dat moment nog niets in zo'n bond.
    • 29 juni » In Drenthe worden twee prehistorische veenlijken gevonden: het paar van Weerdinge.
    • 8 oktober » Een zware storm raast langs de Nederlandse kust. Verscheidene vissersvaartuigen zinken. Alleen uit Urk al komen 14 vissers om het leven.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Witkamp

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Witkamp.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Witkamp.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Witkamp (onder)zoekt.

De publicatie Genealogie Brederoo is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Martin Brederoo, "Genealogie Brederoo", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/test-brederoo/I980008424.php : benaderd 18 januari 2026), "Anna Maria Witkamp (1879-????)".