Genealogie Brederoo » Petronella Wilhelmina van Leeuwen (1871-1923)

Persoonlijke gegevens Petronella Wilhelmina van Leeuwen 

  • Zij is geboren op 10 juli 1871 in Monster.Bron 1

    Geboorteakte BS Monster 1871, aktenr. 69, aktedatum 11-07-1871
  • Zij is overleden op 23 mei 1923 in Monster, zij was toen 51 jaar oud.Bron 2

    Informatie in overlijdensakte BS Monster nr. 32, aktedatum 24-05-1923:
    leeftijd 51 jaar
    echtg. van Dirk van Leeuwen
    vader: Dirk van Leeuwen
    moeder: Cornelia van Spronsen
  • Een kind van Dirk van Leeuwen en Cornelia van Spronsen
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 18 april 2021.

Gezin van Petronella Wilhelmina van Leeuwen

(1) Zij is getrouwd met Willem Marinus Gerardus van Veelen.

Zij zijn getrouwd op 16 februari 1895 te Monster, zij was toen 23 jaar oud.


Informatie in huwelijksakte BS Monster 1895 nr. 5:
Bruidegom Willem Marinus Gerardus van Veelen
Geb. plaats Monster
Leeftijd 22 jaar
vader Leendert van Veelen
moeder Geertje Kool
Bruid Petronella Wilhelmina van Leeuwen
Geb. plaats Monster
Leeftijd 23 jaar
Vader Dirk van Leeuwen
Moeder Cornelia van Spronsen
  • Het echtpaar heeft gemeenschappelijke voorouders.

  • (2) Zij is getrouwd met Dirk van Leeuwen.

    Zij zijn getrouwd op 11 mei 1904 te Monster, zij was toen 32 jaar oud.


    Informatie in huwelijksakte BS Monster 1904 nr. 15:
    Bruidegom Dirk van Leeuwen
    Geb. plaats Monster
    Leeftijd 33 jaar
    vader Arie van Leeuwen
    moeder Antje Troost
    Bruid Petronella Wilhelmina van Leeuwen
    Geb. plaats Monster
    Leeftijd 32 jaar
    weduwe van Wilhelmus Marinus Gerardus van Veelen
    Vader Dirk van Leeuwen
    Moeder Cornelia van Spronsen

    Kind(eren):


    • Het echtpaar heeft gemeenschappelijke voorouders.
    • Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Petronella Wilhelmina van Leeuwen?
      De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


      Tijdbalk Petronella Wilhelmina van Leeuwen

        Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
      Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Petronella Wilhelmina van Leeuwen


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. Burgerlijke Stand gemeente Monster, geboorten 1871, BS Monster, geboorten 1871, Gemeente Monster, p. 18
    BS Monster, geboorten 1871, aktenr. 69, aktedatum 11-07-1871
  2. Burgerlijke Stand gemeente Monster, overlijdens 1923, BS Monster, overlijdens 1923, Gemeente Monster, p. 10
    Burgerlijke Stand gemeente Monster 1923, aktenr. 32, aktedatum 24-05-1923.

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 10 juli 1871 lag rond de 22,4 °C. De winddruk was 1 kgf/m2 en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. De relatieve luchtvochtigheid was 50%. Bron: KNMI
  • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 4 juni 1868 tot 4 januari 1871 was er in Nederland het kabinet Van Bosse - Fock met als eerste ministers Mr. P.P. van Bosse (liberaal) en Mr. C. Fock (liberaal).
  • Van 4 januari 1871 tot 6 juli 1872 was er in Nederland het kabinet Thorbecke III met als eerste minister Mr. J.R. Thorbecke (liberaal).
  • In het jaar 1871: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 4,0 miljoen inwoners.
    • 18 januari » Wilhelm I wordt de eerste keizer van het Duitse Keizerrijk.
    • 28 januari » Frankrijk capituleert tijdens de Frans-Pruisische Oorlog.
    • 18 maart » Begin van de Parijse Commune.
    • 10 mei » Iejoor, de ezel uit Winnie de Poeh wordt gemaakt door A.A. Milne.
    • 17 juli » Op de Académie des Sciences in Parijs stelt Zénobe Gramme zijn eerste dynamo voor. Deze dynamo was het vertrekpunt van de moderne elektrische industrie.
    • 8 oktober » Een grote brand verwoest bijna zes vierkante kilometer van Chicago waarbij honderden mensen omkomen.
  • De temperatuur op 11 mei 1904 lag tussen 1,1 °C en 11,3 °C en was gemiddeld 7,7 °C. Er was 4,5 uur zonneschijn (29%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 1 augustus 1901 tot 16 augustus 1905 was er in Nederland het kabinet Kuijper met als eerste minister Dr. A. Kuijper (AR).
  • In het jaar 1904: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,4 miljoen inwoners.
    • 4 februari » De stoomtrawler Judith uit Vlaardingen vergaat, 9 doden.
    • 8 februari » Japan valt Rusland aan; begin van de Russisch-Japanse Oorlog.
    • 17 februari » Première van de opera Madama Butterfly van Giacomo Puccini in het Teatro alla Scala in Milaan.
    • 12 april » De Franse gebroeders Dufaux beproeven met succes het prototype van de helikopter.
    • 18 april » In Parijs verschijnt het socialistische dagblad L'Humanité voor het eerst.
    • 31 oktober » Einde van de pogingen van de Japanners om Port Arthur te veroveren in de Russisch-Japanse Oorlog
  • De temperatuur op 23 mei 1923 lag tussen 6,6 °C en 16,5 °C en was gemiddeld 11,6 °C. Er was 2,5 mm neerslag. Er was 2,0 uur zonneschijn (12%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 19 september 1922 tot 4 augustus 1925 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck II met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
  • In het jaar 1923: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 7,1 miljoen inwoners.
    • 14 maart » Diane Arbus, Amerikaans fotografe († 1971)
    • 4 april » Officiële opening van het Wilhelminakanaal.
    • 1 september » Tokio wordt getroffen door een zeer zware aardbeving met een kracht van 8,2 op de schaal van Richter. Er vallen meer dan 140.000 doden.
    • 6 oktober » In Vught wordt de Vughtse Mixed Hockey & Cricket Club MOP opgericht.
    • 16 oktober » The Walt Disney Company wordt opgericht door Walt Disney en zijn broer Roy Disney.
    • 1 november » In Antwerpen wordt het Bosuilstadion geopend met een galawedstrijd tussen België en Engeland.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Van Leeuwen


De publicatie Genealogie Brederoo is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Martin Brederoo, "Genealogie Brederoo", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/test-brederoo/I980007021.php : benaderd 22 februari 2026), "Petronella Wilhelmina van Leeuwen (1871-1923)".