Genealogie Brederoo » Hermanus Bils (1870-1957)

Persoonlijke gegevens Hermanus Bils 

  • Hij is geboren op 6 maart 1870 in Monster.Bron 1

    Geboorteakte BS Monster 1870, aktenr. 33, aktedatum 08-03-1870
  • Hij is overleden op 25 september 1957 in Monster, hij was toen 87 jaar oud.Bron 2

    Informatie in overlijdensakte BS Monster nr. 47, aktedatum 25-09-1957:
    beroep zonder
    leeftijd 87 jaar
    wed. van Johanna Adriana Verburgh
    eerder wed. van 1 Catharina Maria Nederpelt
    vader: Huibertus Bils
    overleden
    moeder: Francina Olierhoek
    overleden
  • Een kind van Huibertus Bils en Francina Olierhoek
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 18 april 2021.

Gezin van Hermanus Bils

(1) Hij is getrouwd met Catharina Maria Nederpelt.

Zij zijn getrouwd op 11 mei 1901 te Monster, hij was toen 31 jaar oud.


Informatie in huwelijksakte BS Monster 1901 nr. 6:
Bruidegom Hermanus Bils
Geb. plaats Monster
Leeftijd 31 jaar
vader Huibertus Bils
moeder Francina Olierhoek
Bruid Catharina Maria Nederpelt
Geb. plaats Monster
Leeftijd 26 jaar
Vader Arie Nederpelt
Moeder Cornelia Maria van Dijk

Kind(eren):



(2) Hij is getrouwd met Johanna Adriana Verburgh.

Zij zijn getrouwd op 11 mei 1907 te Monster, hij was toen 37 jaar oud.


Informatie in huwelijksakte BS Monster 1907 nr. 13:
Bruidegom Hermanus Bils
Geb. plaats Monster
Leeftijd 37 jaar
weduwnaar van Catharina Nederpelt
vader Huibertus Bils
moeder Francina Olierhoek
Bruid Johanna Adriana Verburgh
Geb. plaats Vlaardingen
Leeftijd 39 jaar

Kind(eren):


Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Hermanus Bils?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Hermanus Bils

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Hermanus Bils


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. Burgerlijke Stand gemeente Monster, geboorten 1870, BS Monster, geboorten 1870, Gemeente Monster, p. 9
    BS Monster, geboorten 1870, aktenr. 33, aktedatum 08-03-1870
  2. Burgerlijke Stand gemeente Monster, overlijdens 1957, BS Monster, overlijdens 1957, Gemeente Monster, p. 12
    Burgerlijke Stand gemeente Monster 1957, aktenr. 47, aktedatum 25-09-1957.

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 6 maart 1870 lag rond de -0,3 °C. De winddruk was 1 kgf/m2 en kwam overheersend uit het noord-noord-oosten. De luchtdruk bedroeg 77 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 87%. Bron: KNMI
  • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 4 juni 1868 tot 4 januari 1871 was er in Nederland het kabinet Van Bosse - Fock met als eerste ministers Mr. P.P. van Bosse (liberaal) en Mr. C. Fock (liberaal).
  • In het jaar 1870: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 3,6 miljoen inwoners.
    • 19 juli » Begin van de Frans-Pruisische Oorlog
    • 2 augustus » Feestelijke opening van 's werelds eerste metro, onder de Theems, nabij de Tower Bridge in Londen.
    • 16 augustus » De veldslag bij Mars-la-Tour vormde een onderdeel van de Frans-Duitse Oorlog (1870-1871). Twee Pruisische korpsen drongen het volledige Franse Rijnleger terug naar de forten van Metz.
    • 20 september » De Inname van Rome beëindigt de Kerkelijke Staat.
    • 27 september » Verheffing van het Apostolisch vicariaat Luxemburg tot Bisdom Luxemburg.
    • 12 december » Joseph H. Rainey uit South Carolina wordt het eerste zwarte lid van het Amerikaans Congres.
  • De temperatuur op 11 mei 1907 lag tussen 10,7 °C en 26,6 °C en was gemiddeld 18,4 °C. Er was 12,5 uur zonneschijn (81%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 17 augustus 1905 tot 11 februari 1908 was er in Nederland het kabinet De Meester met als eerste minister Mr. Th. de Meester (unie-liberaal).
  • In het jaar 1907: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,6 miljoen inwoners.
    • 6 januari » In Rome opent Maria Montessori haar eerste school waar ze haar didactische hervormingsplannen wil verwezenlijken.
    • 2 mei » In België komt de regering Jules de Trooz aan de macht.
    • 3 mei » Oprichting van de Turkse voetbalclub Fenerbahçe SK.
    • 12 september » Oprichting van de Spaanse voetbalclub Real Betis uit de stad Sevilla.
    • 17 oktober » Oprichting van de Italiaanse voetbalclub Atalanta Bergamo.
    • 19 oktober » Het eerste nummer van het links-radicale dagblad De Tribune verschijnt.
  • De temperatuur op 25 september 1957 lag tussen 8,2 °C en 12,8 °C en was gemiddeld 10,3 °C. Er was 6,2 mm neerslag gedurende 5,7 uur. Er was 0,7 uur zonneschijn (6%). Het was vrijwel geheel bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 13 oktober 1956 tot 22 december 1957 was er in Nederland het kabinet Drees III met als eerste minister Dr. W. Drees (PvdA).
  • In het jaar 1957: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 11,0 miljoen inwoners.
    • 3 maart » Corry Brokken wint het Eurovisiesongfestival met het liedje 'Net als toen'.
    • 17 maart » Bij een vliegramp op Cebu komt de president van de Filipijnen, Ramon Magsaysay om het leven.
    • 20 maart » Éamon de Valera wordt voor de derde keer Taoiseach (premier van Ierland).
    • 5 mei » Opening van het Estádio dos Barreiros in Funchal.
    • 15 augustus » Oprichting van de Chileense voetbalclub CD Coquimbo Unido.
    • 31 augustus » De Federatie van Malaya wordt een onafhankelijk schiereiland.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Bils

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Bils.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Bils.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Bils (onder)zoekt.

De publicatie Genealogie Brederoo is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Martin Brederoo, "Genealogie Brederoo", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/test-brederoo/I980006822.php : benaderd 15 januari 2026), "Hermanus Bils (1870-1957)".