Genealogie Brederoo » Cornelius Jacobus Antonius Pius Kruijk (1865-????)

Persoonlijke gegevens Cornelius Jacobus Antonius Pius Kruijk 


Gezin van Cornelius Jacobus Antonius Pius Kruijk

(1) Hij is getrouwd met Anna Brabander.

Zij zijn getrouwd op 12 mei 1888 te Monster, hij was toen 23 jaar oud.Bron 2


Informatie in huwelijksakte BS Monster 1888 nr. 6:
Bruidegom Cornelis Jacobus Antonius Pius Kruijk
Geb. plaats Monster
Leeftijd 23 jaar
Vader Lambertus Kruijk
Moeder Catharina van Veen
Bruid Anna Brabander
Geb. plaats 's-Gravenhage
Leeftijd 22 jaar
Vader Willem Pieter Brabander
Moeder Anna van den Berg

Kind(eren):



(2) Hij is getrouwd met Elizabeth de Brabander.

Zij zijn getrouwd op 21 september 1895 te Monster, hij was toen 30 jaar oud.


Informatie in huwelijksakte BS Monster 1895 nr. 21:
Bruidegom Cornelius Jacobus Antonius Pius Kruijk
Geb. plaats Monster
Leeftijd 30 jaar
weduwnaar van Anna Brabander
vader Lambertus Kruijk
moeder Catharina van Veen
Bruid Elizabeth de Brabander
Geb. plaats Monster
Leeftijd 27 jaar

Kind(eren):

  1. NN Kruijk  1904-1904
  2. NN Kruijk  1905-1905

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Cornelius Jacobus Antonius Pius Kruijk?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Cornelius Jacobus Antonius Pius Kruijk

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Cornelius Jacobus Antonius Pius Kruijk


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. Burgerlijke Stand gemeente Monster, geboorten 1865, BS Monster, geboorten 1865, Gemeente Monster, p. 1
    BS Monster, geboorten 1865, aktenr. 3, aktedatum 06-01-1865
  2. Burgerlijke Stand gemeente Monster, huwelijken 1888, BS Monster, huwelijken 1888, Gemeente Monster, p. 3

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 4 januari 1865 lag rond de 2,8 °C. Er was 0.8 mm neerslag. De winddruk was 12 kgf/m2 en kwam overheersend uit het zuid-westen. De luchtdruk bedroeg 76 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 94%. Bron: KNMI
  • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 1 februari 1862 tot 10 februari 1866 was er in Nederland het kabinet Thorbecke II met als eerste minister Mr. J.R. Thorbecke (liberaal).
  • In het jaar 1865: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 3,6 miljoen inwoners.
    • 4 maart » Abraham Lincoln wordt beëdigd voor een tweede termijn als president van de Verenigde Staten
    • 14 april » President Abraham Lincoln neergeschoten door John Wilkes Booth, zijn minister van Buitenlandse Zaken Seward wordt neergestoken door mede-samenzweerder Lewis Paine.
    • 10 mei » Goedkeuring van de Congregatie van de Zonen van de Onbevlekte Maria of Paters van Chavagnes door Paus Pius IX.
    • 10 juni » Wereldpremière van de opera Tristan en Isolde van Richard Wagner in het Nationaltheater te München.
    • 5 juli » De eerste maximumsnelheidswet wordt doorgevoerd in Groot-Brittannië.
    • 23 december » België, Frankrijk, Italië en Zwitserland komen een Latijnse muntunie overeen.
  • De temperatuur op 21 september 1895 lag rond de 13,5 °C. De luchtdruk bedroeg 77 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 80%. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Regentes Emma (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1898 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 9 mei 1894 tot 27 juli 1897 was er in Nederland het kabinet Roëll met als eerste minister Jonkheer mr. J. Roëll (oud-liberaal).
  • In het jaar 1895: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,1 miljoen inwoners.
    • 8 februari » Benoeming van Henricus van de Wetering tot hulpbisschop van Utrecht.
    • 13 februari » De gebroeders Lumière verkrijgen in Parijs patent op hun cinematograaf.
    • 20 februari » De Engelse schaatser Albert E. Tebbit vestigt het werelduurrecord op de schaats in Leytestone: in één uur tijd schaatst hij 26448 m.
    • 16 april » Hockey en Bandy Club "Haarlem & Omstreken" wordt opgericht, een van de voorlopers van het huidige HC Bloemendaal.
    • 10 augustus » Groot-Brittannië, Eerste Proms-concert.
    • 23 december » In Amsterdam wordt de Bouwonderneming Jordaan NV opgericht, een experiment om te zien of het mogelijk is om de erbarmelijke leefomstandigheden van de arbeidersklasse in de volkswijk de Jordaan te verbeteren zonder overheidssteun.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Kruijk

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Kruijk.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Kruijk.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Kruijk (onder)zoekt.

De publicatie Genealogie Brederoo is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Martin Brederoo, "Genealogie Brederoo", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/test-brederoo/I980006001.php : benaderd 8 maart 2026), "Cornelius Jacobus Antonius Pius Kruijk (1865-????)".