Genealogie Brederoo » Simon Petrus van Helvert (1861-1862)

Persoonlijke gegevens Simon Petrus van Helvert 

  • Hij is geboren op 5 maart 1861 in Monster.Bron 1

    Geboorteakte BS Monster 1861, aktenr. 37, aktedatum 08-03-1861
  • Hij is overleden op 16 september 1862 in Monster, hij was toen 1 jaar oud.Bron 2

    Informatie in overlijdensakte BS Monster nr. 71, aktedatum 18-09-1862:
    leeftijd 18 maanden
    vader: Simon van Helvert
    moeder: Maria Bakker
  • Een kind van Simon van Helvert en Maria Bakker
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 18 april 2021.

Gezin van Simon Petrus van Helvert

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Simon Petrus van Helvert?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Simon Petrus van Helvert

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Simon Petrus van Helvert

Simon van Helvert
± 1833-1902
Maria Bakker
????-1897

Simon Petrus van Helvert
1861-1862


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. Burgerlijke Stand gemeente Monster, geboorten 1861, BS Monster, geboorten 1861, Gemeente Monster, p. 10
    BS Monster, geboorten 1861, aktenr. 37, aktedatum 08-03-1861
  2. Burgerlijke Stand gemeente Monster, overlijdens 1862, BS Monster, overlijdens 1862, Gemeente Monster, p. 19
    Burgerlijke Stand gemeente Monster 1862, aktenr. 71, aktedatum 18-09-1862.

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 5 maart 1861 lag rond de 3,6 °C. Er was 0.2 mm neerslag. De winddruk was 4 kgf/m2 en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. De luchtdruk bedroeg 77 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 90%. Bron: KNMI
  • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 23 februari 1860 tot 14 maart 1861 was er in Nederland het kabinet Van Hall - Van Heemstra met als eerste ministers Mr. F.A. baron Van Hall (conservatief-liberaal) en Mr. S. baron Van Heemstra (liberaal).
  • Van 14 maart 1861 tot 31 januari 1862 was er in Nederland het kabinet Van Zuijlen van Nijevelt - Loudon met als eerste ministers Mr. J.P.P. baron Van Zuijlen van Nijevelt (conservatief-liberaal) en Mr. J. Loudon (liberaal).
  • In het jaar 1861: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 3,6 miljoen inwoners.
    • 18 februari » Jefferson Davis legt de eed af als president van de Geconfedereerde Staten van Amerika.
    • 20 maart » Een verwoestende aardbeving vindt plaats in de Argentijnse stad Mendoza.
    • 7 mei » Tennessee treedt toe tot de Geconfedereerde Staten van Amerika.
    • 30 september » De 3739 meter hoge Weißkugel, gelegen in Oostenrijk, wordt voor de eerste maal beklommen.
    • 31 oktober » Frankrijk, het Verenigd Koninkrijk en Spanje sluiten het Verdrag van Londen, waarin ze besloten over te gaan tot interventie in Mexico (ook wel bekend als de Tweede Onafhankelijkheidsoorlog)
    • 17 december » Slag bij Rowlett's Station (Amerikaanse Burgeroorlog).
  • De temperatuur op 16 september 1862 lag rond de 18,4 °C. De winddruk was 12 kgf/m2 en kwam overheersend uit het noord-noord-oosten. De luchtdruk bedroeg 76 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 72%. Bron: KNMI
  • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 14 maart 1861 tot 31 januari 1862 was er in Nederland het kabinet Van Zuijlen van Nijevelt - Loudon met als eerste ministers Mr. J.P.P. baron Van Zuijlen van Nijevelt (conservatief-liberaal) en Mr. J. Loudon (liberaal).
  • Van 1 februari 1862 tot 10 februari 1866 was er in Nederland het kabinet Thorbecke II met als eerste minister Mr. J.R. Thorbecke (liberaal).
  • In het jaar 1862: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 3,6 miljoen inwoners.
    • 5 mei » Slag bij Puebla, Mexico verslaat de Fransen. Deze overwinning wordt elk jaar gevierd onder de naam Cinco de mayo.
    • 7 mei » Het centrum van Enschede wordt door brand verwoest.
    • 10 juli » Canonisatie van de HH. Paulus Miki en gezellen ("de 26 martelaren van Nagasaki").
    • 9 augustus » Première van de opera Béatrice et Bénédict van Hector Berlioz in Baden-Baden.
    • 23 oktober » Troonsafstand van koning Otto I van Griekenland
    • 13 december » De Geconfedereerde Staten winnen de Slag bij Fredericksburg in de Amerikaanse Burgeroorlog.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Van Helvert


De publicatie Genealogie Brederoo is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Martin Brederoo, "Genealogie Brederoo", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/test-brederoo/I980005428.php : benaderd 6 februari 2026), "Simon Petrus van Helvert (1861-1862)".