Genealogie Brederoo » Jannetje van Baalen (± 1867-1940)

Persoonlijke gegevens Jannetje van Baalen 

  • Zij is geboren rond 1867 in Rozenburg.
  • Zij is overleden op 23 augustus 1940 in Monster.Bron 1

    Informatie in overlijdensakte BS Monster nr. 87, aktedatum 26-08-1940:
    leeftijd 73 jaar
    wed. van Leendert Ruinard
    vader: Jacobus van Baalen
    moeder: Lena Kleijwegt
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 27 november 2021.

Gezin van Jannetje van Baalen

Zij is getrouwd met Leendert Ruinard.

Zij zijn getrouwd op 29 januari 1908 te Monster.


Informatie in huwelijksakte BS Monster 1908 nr. 4:
Bruidegom Leendert Ruinard
Geb. plaats Monster
Leeftijd 43 jaar
vader Pieter Ruinard
moeder Adriana van Oosten
Bruid Jannetje van Baalen
Geb. plaats Rozenburg
Leeftijd 40 jaar
Vader Jacobus van Baalen
Moeder Lena Kleijwegt

Kind(eren):

  1. NN Ruinard  1909-1909

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Jannetje van Baalen?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Jannetje van Baalen

Jannetje van Baalen
± 1867-1940

1908
NN Ruinard
1909-1909

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. Burgerlijke Stand gemeente Monster, overlijdens 1940, BS Monster, overlijdens 1940, Gemeente Monster, p. 22
    Burgerlijke Stand gemeente Monster 1940, aktenr. 87, aktedatum 26-08-1940.

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 29 januari 1908 lag tussen -1,8 °C en 4,7 °C en was gemiddeld 1,4 °C. Er was 1,6 mm neerslag. Er was 3,1 uur zonneschijn (35%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 17 augustus 1905 tot 11 februari 1908 was er in Nederland het kabinet De Meester met als eerste minister Mr. Th. de Meester (unie-liberaal).
  • Van 12 februari 1908 tot 29 augustus 1913 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. Th. Heemskerk (AR).
  • In het jaar 1908: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,7 miljoen inwoners.
    • 1 februari » Koning Karel I van Portugal en de kroonprins Lodewijk Filips, hertog van Braganza worden in Lissabon vermoord door republikeinen.
    • 18 juni » In Nature wordt door A. A. Campbell Swinton een volledig elektronisch televisiesysteem beschreven.
    • 21 juni » In Londen demonstreren duizenden vrouwen voor vrouwenkiesrecht.
    • 30 juni » In Toengoeska (nu Kraj Krasnojarsk) in Siberië vindt een ongekend krachtige explosie plaats, waarvan de oorzaak nooit is opgehelderd.
    • 19 juli » Oprichting in Manchester van de wereldzwembond Fédération Internationale de Natation Amateur (FINA).
    • 7 november » Ernest Rutherford slaagt er voor het eerst in een atoom te isoleren.
  • De temperatuur op 23 augustus 1940 lag tussen 8,2 °C en 15,3 °C en was gemiddeld 11,3 °C. Er was 3,4 mm neerslag gedurende 1,8 uur. Er was 3,2 uur zonneschijn (22%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het west-noord-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 10 augustus 1939 tot 3 september 1940 was er in Nederland het kabinet De Geer II met als eerste minister Jonkheer mr. D.J. de Geer (CHU).
  • Van 3 september 1940 tot 27 juli 1941 was er in Nederland het kabinet Gerbrandy I met als eerste minister Prof. dr. P.S. Gerbrandy (ARP).
  • In het jaar 1940: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 8,8 miljoen inwoners.
    • 28 mei » De Belgische koning Leopold III capituleert met zijn troepen (zie België in de Tweede Wereldoorlog).
    • 29 juni » WO II: Anjerdag, Nederlanders geven in groten getale uiting aan hun onvrede over de Duitse bezetting.
    • 26 augustus » In Waalwijk wordt voetbalclub RKC (Rooms Katholieke Combinatie) opgericht.
    • 11 september » Oprichting Nederlandsche SS.
    • 7 oktober » Duitsland valt Roemenië binnen.
    • 15 oktober » Lluís Companys, president van de Generalitat de Catalunya wordt in het kasteel van Montjuïc in Barcelona gefusilleerd door het leger van het Francoregime.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Van Baalen


De publicatie Genealogie Brederoo is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Martin Brederoo, "Genealogie Brederoo", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/test-brederoo/I970207031.php : benaderd 16 januari 2026), "Jannetje van Baalen (± 1867-1940)".