Genealogie Brederoo » Franciscus Adam van Bergenhenegouwen (± 1871-1953)

Persoonlijke gegevens Franciscus Adam van Bergenhenegouwen 

  • Hij is geboren rond 1871 in Naaldwijk.
  • Hij is overleden op 15 maart 1953 in s-Gravenhage.Bron 1

    Informatie in overlijdensakte BS Monster nr. 21, aktedatum 19-03-1953:
    leeftijd 81 jaar
    wed. van Maria Alida Smit
    vader: Wilhelmus Josephus van Bergenhenegouwen
    moeder: Catharina Toussaint
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 27 november 2021.

Gezin van Franciscus Adam van Bergenhenegouwen

Hij is getrouwd met Maria Alida Smit.

Zij zijn getrouwd op 25 november 1905 te Monster.


Informatie in huwelijksakte BS Monster 1905 nr. 34:
Bruidegom Franciscus Adam van Bergenhenegouwen
Geb. plaats Naaldwijk
Leeftijd 34 jaar
vader Wilhelmus Josephus van Bergenhenegouwen
moeder Catharina Toussaint
Bruid Maria Alida Smit
Geb. plaats Monster
Leeftijd 22 jaar
Vader Bastiaan Smit
Moeder Johanna Alida de Brabander

Kind(eren):


Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Franciscus Adam van Bergenhenegouwen?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Franciscus Adam van Bergenhenegouwen


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. Burgerlijke Stand gemeente Monster, overlijdens 1953, BS Monster, overlijdens 1953, Gemeente Monster, p. 6
    Burgerlijke Stand gemeente Monster 1953, aktenr. 21, aktedatum 19-03-1953.

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 25 november 1905 lag tussen 0,2 °C en 4,9 °C en was gemiddeld 2,9 °C. Er was 1,3 uur zonneschijn (16%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 1 augustus 1901 tot 16 augustus 1905 was er in Nederland het kabinet Kuijper met als eerste minister Dr. A. Kuijper (AR).
  • Van 17 augustus 1905 tot 11 februari 1908 was er in Nederland het kabinet De Meester met als eerste minister Mr. Th. de Meester (unie-liberaal).
  • In het jaar 1905: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,5 miljoen inwoners.
    • 15 januari » Bij Loen, Noorwegen veroorzaakt een in een meer gestort rotsblok een tsunami. Er vallen 61 doden.
    • 25 januari » Begin van de Slag bij Sandepu in Mantsjoerije
    • 20 februari » Slag bij Mukden, een beslissende, grote veldslag in de Russisch-Japanse Oorlog, in Mantsjoerije.
    • 24 februari » In Zwitserland wordt de Simplontunnel voltooid.
    • 28 maart » Cornelius Ehret vraagt octrooi aan op de fax.
    • 21 november » Albert Einstein publiceert zijn massa-energierelatie E=mc² in de Annalen der Physik.
  • De temperatuur op 15 maart 1953 lag tussen -2,5 °C en 11,8 °C en was gemiddeld 4,3 °C. Er was 10,0 uur zonneschijn (85%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het oost-zuid-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 2 september 1952 tot 13 oktober 1956 was er in Nederland het kabinet Drees II met als eerste minister Dr. W. Drees (PvdA).
  • In het jaar 1953: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 10,4 miljoen inwoners.
    • 7 januari » President Harry Truman kondigt aan dat de VS een waterstofbom ontwikkeld heeft.
    • 1 februari » De Nederlandse schaatser Kees Broekman wordt in Hamar Europees schaatskampioen.
    • 1 februari » Watersnood; Nederlandse, Belgische en Engelse zeedijken breken door bij een stormvloed: 1835 doden.
    • 24 mei » Encycliek Doctor Mellifluus van paus Pius XII over Sint-Bernardus van Clairvaux.
    • 26 juli » Fidel Castro, Cubaanse revolutionair valt de Moncada barakken aan, en lost daarmee het startschot voor de Cubaanse revolutie.
    • 11 augustus » De eerste paal wordt geslagen voor een gemeentelijke was-, bad- en zweminrichting aan het Marnixplein in Amsterdam.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Van Bergenhenegouwen


De publicatie Genealogie Brederoo is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Martin Brederoo, "Genealogie Brederoo", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/test-brederoo/I970106953.php : benaderd 10 maart 2026), "Franciscus Adam van Bergenhenegouwen (± 1871-1953)".