Genealogie Brederoo » Leonardus Hendrikus van Santen (± 1878-????)

Persoonlijke gegevens Leonardus Hendrikus van Santen 

  • Hij is geboren rond 1878 in Berkel en Rodenrijs.
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 27 november 2021.

Gezin van Leonardus Hendrikus van Santen

Hij is getrouwd met Anna Maria van Heijningen.

Zij zijn getrouwd op 16 januari 1904 te Monster.


Informatie in huwelijksakte BS Monster 1904 nr. 2:
Bruidegom Leonardus Hendrikus van Santen
Geb. plaats Berkel en Rodenrijs
Leeftijd 25 jaar
vader Hendrik Theodorus van Santen
moeder Emerenthia van der Ham
Bruid Anna Maria van Heijningen
Geb. plaats Monster
Leeftijd 30 jaar
Vader Petrus Johannes van Heijningen
Moeder Gerritje van Vliet

Kind(eren):


Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Leonardus Hendrikus van Santen?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Leonardus Hendrikus van Santen


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 16 januari 1904 lag tussen 0,2 °C en 4,3 °C en was gemiddeld 2,8 °C. Er was 0,4 uur zonneschijn (5%). De gemiddelde windsnelheid was 5 Bft (vrij krachtige wind) en kwam overheersend uit het westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 1 augustus 1901 tot 16 augustus 1905 was er in Nederland het kabinet Kuijper met als eerste minister Dr. A. Kuijper (AR).
  • In het jaar 1904: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,4 miljoen inwoners.
    • 12 februari » Eerste editie van de Deense sensatiekrant Ekstra Bladet.
    • 26 april » De Bell Telephone Company vestigt zich in Antwerpen.
    • 4 juli » Oprichting van de Duitse voetbalclub Borussia Fulda.
    • 31 oktober » Einde van de pogingen van de Japanners om Port Arthur te veroveren in de Russisch-Japanse Oorlog
    • 5 november » De Engelse atleet Alfred Shrubb vestigt het werelduurrecord atletiek in Glasgow: in één uur tijd loopt hij 18742 m.
    • 6 november » In de haven van Moerdijk zinkt een houten aak nadat het schip lek is gestoten, 5 opvarenden verdrinken.

Over de familienaam Van Santen


De publicatie Genealogie Brederoo is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Martin Brederoo, "Genealogie Brederoo", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/test-brederoo/I970106885.php : benaderd 13 januari 2026), "Leonardus Hendrikus van Santen (± 1878-????)".