Genealogie Brederoo » Pieter Mostert (± 1875-????)

Persoonlijke gegevens Pieter Mostert 

  • Hij is geboren rond 1875 in Heeg (gem. Wymbritseradeel, IJlst).
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 27 november 2021.

Gezin van Pieter Mostert

Hij is getrouwd met Lena van Alenburg.

Zij zijn getrouwd op 28 mei 1902 te Monster.


Informatie in huwelijksakte BS Monster 1902 nr. 11:
Bruidegom Pieter Mostert
Geb. plaats Heeg (gem. Wymbritseradeel, IJlst)
Leeftijd 26 jaar
vader Jacobus Mostert
moeder Baukje de Vrij
Bruid Lena van Alenburg
Geb. plaats Monster
Leeftijd 25 jaar
Vader Gerrit van Alenburg
Moeder Jaantje Storm

Kind(eren):

  1. Janus Mostert  1910-

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Pieter Mostert?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Pieter Mostert

Pieter Mostert
± 1875-????

1902

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 28 mei 1902 lag tussen 6,5 °C en 23,3 °C en was gemiddeld 15,2 °C. Er was 16,2 uur zonneschijn (100%). Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 1 augustus 1901 tot 16 augustus 1905 was er in Nederland het kabinet Kuijper met als eerste minister Dr. A. Kuijper (AR).
  • In het jaar 1902: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,2 miljoen inwoners.
    • 19 april » De pogrom van Chisinau.
    • 8 mei » Op Martinique barst een vulkaan uit. Gloeiend hete lava stroomt over de hellingen van de Mont Pelée naar beneden. Ten gevolge van die uitbarsting verliezen vele mensen het leven en wordt de voornaamste stad op het eiland, Saint Pierre, verwoest.
    • 28 mei » Encycliek Mirae Caritatis van Paus Leo XIII over de Heilige Eucharistie.
    • 9 augustus » Eduard VII wordt gekroond als koning van het Verenigd Koninkrijk van Groot-Brittannië en Ierland.
    • 25 augustus » Oprichting van de Uruguayaanse voetbalclub Montevideo Wanderers FC.
    • 2 november » Oprichting van de Chileense voetbalclub Club Social de Deportes Rangers.

Over de familienaam Mostert

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Mostert.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Mostert.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Mostert (onder)zoekt.

De publicatie Genealogie Brederoo is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Martin Brederoo, "Genealogie Brederoo", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/test-brederoo/I970106825.php : benaderd 7 maart 2026), "Pieter Mostert (± 1875-????)".