Genealogie Brederoo » Wilhelmus Vogels (± 1871-1919)

Persoonlijke gegevens Wilhelmus Vogels 

  • Hij is geboren rond 1871 in Naaldwijk.
  • Hij is overleden op 10 juli 1919 in Monster.Bron 1

    Informatie in overlijdensakte BS Monster nr. 83, aktedatum 11-07-1919:
    leeftijd 48 jaar
    echtg. van Johanna van Haastert
    vader: Augustinus Vogels
    moeder: Maria Petronella Tetteroo
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 27 november 2021.

Gezin van Wilhelmus Vogels

Hij is getrouwd met Johanna van Haastert.

Zij zijn getrouwd op 24 november 1900 te Monster.


Informatie in huwelijksakte BS Monster 1900 nr. 34:
Bruidegom Wilhelmus Vogels
Geb. plaats Naaldwijk
Leeftijd 29 jaar
vader Augustinus Vogels
moeder Maria Petronella Tetteroo
Bruid Johanna van Haastert
Geb. plaats Naaldwijk
Leeftijd 25 jaar
Vader Leonardus van Haastert
Moeder Gerarda Bol

Kind(eren):

  1. NN Vogels  1908-1908

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Wilhelmus Vogels?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Wilhelmus Vogels


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. Burgerlijke Stand gemeente Monster, overlijdens 1919, BS Monster, overlijdens 1919, Gemeente Monster, p. 28
    Burgerlijke Stand gemeente Monster 1919, aktenr. 83, aktedatum 11-07-1919.

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 24 november 1900 lag rond de 6,8 °C. De luchtdruk bedroeg 76 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 85%. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 27 juli 1897 tot 1 augustus 1901 was er in Nederland het kabinet Pierson met als eerste minister Mr. N.G. Pierson (unie-liberaal).
  • In het jaar 1900: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,1 miljoen inwoners.
    • 12 maart » De Nederlandsche Cocaïnefabriek wordt opgericht (beginjaren '70 overgenomen door AkzoNobel).
    • 15 april » In Parijs opent de Exposition Universelle, de grootste wereldtentoonstelling ooit in Europa, haar deuren. Vooral nieuwigheden zoals elektriciteit en film trekken veel belangstelling. De eerste Parijse metro is nog een blijvende herinnering aan deze grote tentoonstelling.
    • 2 juli » Eerste vlucht van een zeppelin, bij Friedrichshafen, Duitsland.
    • 23 november » Paul Kruger landt te Marseille.
    • 12 december » US Steel wordt opgericht.
    • 16 december » Oprichting van de Duitse voetbalclub Alemannia Aachen.
  • De temperatuur op 10 juli 1919 lag tussen 11,0 °C en 17,6 °C en was gemiddeld 13,8 °C. Er was 1,6 mm neerslag. Er was 0,5 uur zonneschijn (3%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 9 september 1918 tot 18 september 1922 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck I met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
  • In het jaar 1919: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 6,7 miljoen inwoners.
    • 23 maart » Benito Mussolini richt de fascistische partij op.
    • 28 april » Officiële instelling van de Volkenbond tijdens de vredesbesprekingen in Versailles.
    • 29 mei » De waarneming van verschoven sterrenposities tijdens een zonsverduistering bevestigt Albert Einsteins relativiteitstheorie.
    • 2 augustus » Eerste parachutesprong in de VS.
    • 7 augustus » Afghanistan wordt onafhankelijk.
    • 1 december » Lady Nancy Astor wordt het eerste vrouwelijke lid van het Britse Parlement.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Vogels

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Vogels.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Vogels.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Vogels (onder)zoekt.

De publicatie Genealogie Brederoo is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Martin Brederoo, "Genealogie Brederoo", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/test-brederoo/I970106771.php : benaderd 10 februari 2026), "Wilhelmus Vogels (± 1871-1919)".