Genealogie Brederoo » Maria Catharina Nederpel (-1915)

Persoonlijke gegevens Maria Catharina Nederpel 

  • Zij is geboren.
  • Ze werd gedoopt.
  • Zij is gedoopt.
  • Zij is overleden op 8 maart 1915 in Monster.Bron 1

    Informatie in overlijdensakte BS Monster nr. 21, aktedatum 10-03-1915:
    leeftijd 48 jaar
    echtg. van Johannes Gerardus van Marrewijk
    vader: Petrus Nederpel
    moeder: Catharina Maria van Vliet
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 6 december 2021.

Gezin van Maria Catharina Nederpel

Zij had een relatie met Johannes Gerardus van Marrewijk.


Kind(eren):


Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Maria Catharina Nederpel?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Maria Catharina Nederpel


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. Burgerlijke Stand gemeente Monster, overlijdens 1915, BS Monster, overlijdens 1915, Gemeente Monster, p. 8
    Burgerlijke Stand gemeente Monster 1915, aktenr. 21, aktedatum 10-03-1915.

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 8 maart 1915 lag tussen -1,8 °C en 1,6 °C en was gemiddeld -0,2 °C. Er was 5,4 uur zonneschijn (48%). De gemiddelde windsnelheid was 5 Bft (vrij krachtige wind) en kwam overheersend uit het noord-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 29 augustus 1913 tot 9 september 1918 was er in Nederland het kabinet Cort van der Linden met als eerste minister Mr. P.W.A. Cort van der Linden (liberaal).
  • In het jaar 1915: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 6,3 miljoen inwoners.
    • 19 januari » Georges Claude krijgt octrooi op de neonlamp.
    • 3 maart » Oprichting van de National Advisory Committee for Aeronautics (NACA), de voorganger van de NASA.
    • 14 maart » Sewraam Rambaran Mishre, Surinaams politicus († 1964)
    • 14 april » De Duitsers torpederen het Nederlandse stoomschip Katwijk.
    • 22 april » Tijdens de Eerste Wereldoorlog maken Duitse troepen bij Ieper (België) voor het eerst gebruik van gifgas in de Ieperboog.
    • 5 augustus » Duitse troepen nemen de Poolse hoofdstad Warschau in.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Nederpel

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Nederpel.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Nederpel.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Nederpel (onder)zoekt.

De publicatie Genealogie Brederoo is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Martin Brederoo, "Genealogie Brederoo", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/test-brederoo/I880262537.php : benaderd 4 februari 2026), "Maria Catharina Nederpel (-1915)".