Genealogie Brederoo » Petrus Goemans (????-1943)

Persoonlijke gegevens Petrus Goemans 

  • Hij is overleden op 13 april 1943 in Monster.Bron 1

    Informatie in overlijdensakte BS Monster nr. 38, aktedatum 14-04-1943:
    leeftijd 81 jaar
    wed. van Catharina Petronella van Loenen
    vader: Willem Goemans
    moeder: Cornelia van Velde
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 6 december 2021.

Gezin van Petrus Goemans

Hij had een relatie met Catharina Petronella van Loenen.


Kind(eren):


Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Petrus Goemans?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. Burgerlijke Stand gemeente Monster, overlijdens 1943, BS Monster, overlijdens 1943, Gemeente Monster, p. 10
    Burgerlijke Stand gemeente Monster 1943, aktenr. 38, aktedatum 14-04-1943.

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 13 april 1943 lag tussen 7,5 °C en 15,6 °C en was gemiddeld 11,8 °C. Er was 0,1 mm neerslag. Er was 4,2 uur zonneschijn (31%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuiden. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 27 juli 1941 tot 23 februari 1945 was er in Nederland het kabinet Gerbrandy II met als eerste minister Prof. dr. P.S. Gerbrandy (ARP).
  • In het jaar 1943: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 9,1 miljoen inwoners.
    • 3 maart » 173 mensen komen om in het gedrang om een veiligheidsbunker in te komen in het Bethnal Green metrostation in Londen.
    • 19 april » Albert Hofmann ontdekt het hallucinogene effect van lsd.
    • 21 april » Oprichting van de Franse voetbalclub FC Nantes.
    • 24 mei » Josef Mengele wordt hoofdofficier-arts in Auschwitz.
    • 9 juli » Amerikaanse, Canadese en Britse troepen voeren een invasie uit op het Italiaanse eiland Sicilië.
    • 7 oktober » Japan executeert 100 Amerikaanse gevangenen op Wake.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Goemans

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Goemans.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Goemans.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Goemans (onder)zoekt.

De publicatie Genealogie Brederoo is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Martin Brederoo, "Genealogie Brederoo", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/test-brederoo/I880167094.php : benaderd 15 januari 2026), "Petrus Goemans (????-1943)".