Genealogie Brederoo » Gerrit van Antwerpen (????-1952)

Persoonlijke gegevens Gerrit van Antwerpen 

  • Hij is overleden op 1 februari 1952 in Monster.Bron 1

    Informatie in overlijdensakte BS Monster nr. 7, aktedatum 02-02-1952:
    leeftijd 81 jaar
    wed. van Jannigje Hoek
    vader: Jacobus van Antwerpen
    moeder: Immetje de Wilde
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 6 december 2021.

Gezin van Gerrit van Antwerpen

Hij heeft/had een relatie met Jannigje Hoek.


Kind(eren):


Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Gerrit van Antwerpen?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Gerrit van Antwerpen


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. Burgerlijke Stand gemeente Monster, overlijdens 1952, BS Monster, overlijdens 1952, Gemeente Monster, p. 2
    Burgerlijke Stand gemeente Monster 1952, aktenr. 7, aktedatum 02-02-1952.

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 1 februari 1952 lag tussen 0,2 °C en 2,7 °C en was gemiddeld 1,5 °C. Er was 3,5 mm neerslag gedurende 2,1 uur. Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 15 maart 1951 tot 2 september 1952 was er in Nederland het kabinet Drees I met als eerste minister Dr. W. Drees (PvdA).
  • Van 2 september 1952 tot 13 oktober 1956 was er in Nederland het kabinet Drees II met als eerste minister Dr. W. Drees (PvdA).
  • In het jaar 1952: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 10,3 miljoen inwoners.
    • 18 februari » Griekenland en Turkije treden toe tot de NAVO.
    • 2 mei » De De Havilland Comet vliegt als eerste passagiersvliegtuig met straalmotoren van Londen naar Johannesburg.
    • 7 mei » Eerste concept van een chip voor gebruik in computers, van Geoffrey Dummer.
    • 21 juni » In het Mathematisch Centrum Amsterdam wordt de ARRA I, de eerste in Nederland gebouwde computer, in gebruik genomen.
    • 23 september » Richard Nixon houdt zijn "Checkers"-toespraak (genoemd naar zijn cockerspaniël Checkers)
    • 31 oktober » Ontploffing allereerste waterstofbom op het atol Eniwetok (VS-tijdsrekening).


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Van Antwerpen


De publicatie Genealogie Brederoo is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Martin Brederoo, "Genealogie Brederoo", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/test-brederoo/I880160488.php : benaderd 15 januari 2026), "Gerrit van Antwerpen (????-1952)".