Genealogie Brederoo » Sweder van Zuylen en Abcoude (1240-1287)

Persoonlijke gegevens Sweder van Zuylen en Abcoude 

  • Hij is geboren in het jaar 1240.
  • Hij is overleden in het jaar 1287, hij was toen 47 jaar oud.
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 4 februari 2017.

Gezin van Sweder van Zuylen en Abcoude

Hij is getrouwd met Petronella van Bosinchem.

Zij zijn getrouwd in het jaar 1270, hij was toen 30 jaar oud.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Sweder van Zuylen en Abcoude?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Over de familienaam Van Zuylen en Abcoude


De publicatie Genealogie Brederoo is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Martin Brederoo, "Genealogie Brederoo", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/test-brederoo/I64491.php : benaderd 3 januari 2026), "Sweder van Zuylen en Abcoude (1240-1287)".