Genealogie Brederoo » Cornelis de Zoete (1838-????)

Persoonlijke gegevens Cornelis de Zoete 


Gezin van Cornelis de Zoete

Waarschuwing Let op: Echtgenote (Pieternella Sophia de Zoete) is ook zijn nicht.

(1) Hij is getrouwd met Pieternella Sophia de Zoete.

Zij zijn getrouwd op 30 juli 1864 te Monster, hij was toen 25 jaar oud.Bron 2


Informatie in huwelijksakte BS Monster 1864 nr. 18:
Bruidegom Cornelis de Zoete
Geb. plaats Monster
Leeftijd 25 jaar
Vader Leendert de Zoete
Moeder Lidewij Francina de Munnik
Bruid Pieternella Sophia de Zoete
Geb. plaats Monster
Leeftijd 25 jaar
Vader Johannis de Zoete
Moeder Neeltje van Leeuwen

Kind(eren):

  1. Leendert de Zoete  1865-????
  2. Neeltje de Zoete  1866-????

  • Het echtpaar heeft gemeenschappelijke voorouders.

  • (2) Hij is getrouwd met Elizabeth Koene.

    Zij zijn getrouwd op 27 februari 1869 te Monster, hij was toen 30 jaar oud.Bron 3


    Informatie in huwelijksakte BS Monster 1869 nr. 3:
    Bruidegom Cornelis de Zoete
    Geb. plaats Monster
    Leeftijd 30 jaar
    weduwnaar van Pieternella Sophia de Zoete
    Vader Leendert de Zoete
    Moeder Lidewij Francina de Munnik
    Bruid Elizabeth Koene
    Geb. plaats Monster
    Leeftijd 26 jaar
    Vader Arij Koene
    Moeder Maria Fop

    Kind(eren):

    1. Leendert de Zoete  1870-????
    2. Arie de Zoete  1871-1871
    3. Arie de Zoete  1875-1875

    Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Cornelis de Zoete?
    De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


    Tijdbalk Cornelis de Zoete

      Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
    Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Cornelis de Zoete


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. Burgerlijke Stand gemeente Monster, geboorten 1838, BS Monster, geboorten 1838, Gemeente Monster, p. 26
    BS Monster, geboorten 1838, aktenr. 100, aktedatum 06-10-1838
  2. Burgerlijke Stand gemeente Monster, huwelijken 1864, BS Monster, huwelijken 1864, Gemeente Monster, p. 9
  3. Burgerlijke Stand gemeente Monster, huwelijken 1869, BS Monster, huwelijken 1869, Gemeente Monster, p. 2

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 4 oktober 1838 lag rond de 10,0 °C. De wind kwam overheersend uit het noord-westen. Typering van het weer: omtrent betrokken. Bron: KNMI
  • De Republiek der Verenigde Nederlanden werd in 1794-1795 door de Fransen veroverd onder leiding van bevelhebber Charles Pichegru (geholpen door de Nederlander Herman Willem Daendels); de verovering werd vergemakkelijkt door het dichtvriezen van de Waterlinie; Willem V moest op 18 januari 1795 uitwijken naar Engeland (en van daaruit in 1801 naar Duitsland); de patriotten namen de macht over van de aristocratische regenten en proclameerden de Bataafsche Republiek; op 16 mei 1795 werd het Haags Verdrag gesloten, waarmee ons land een vazalstaat werd van Frankrijk; in 3.1796 kwam er een Nationale Vergadering; in 1798 pleegde Daendels een staatsgreep, die de unitarissen aan de macht bracht; er kwam een nieuwe grondwet, die een Vertegenwoordigend Lichaam (met een Eerste en Tweede Kamer) instelde en als regering een Directoire; in 1799 sloeg Daendels bij Castricum een Brits-Russische invasie af; in 1801 kwam er een nieuwe grondwet; bij de Vrede van Amiens (1802) kreeg ons land van Engeland zijn koloniën terug (behalve Ceylon); na de grondwetswijziging van 1805 kwam er een raadpensionaris als eenhoofdig gezag, namelijk Rutger Jan Schimmelpenninck (van 31 oktober 1761 tot 25 maart 1825).
  • In het jaar 1838: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 2,9 miljoen inwoners.
    • 6 januari » Samuel Morse en Alfred Vail geven de eerste demonstratie van hun telegraaf.
    • 28 juni » Koningin Victoria wordt gekroond in de Westminster Abbey in Londen.
    • 25 augustus » Einde van het slechts tweejarige bestaan van de Confederatie van Peru en Bolivia.
    • 10 september » Première van de opera Benvenuto Cellini van Berlioz in de Opera van Parijs.
    • 13 september » Paus Gregorius XVI creëert twee nieuwe kardinalen, onder wie de Belgische aartsbisschop van Mechelen Engelbertus Sterckx.
    • 16 december » Slag bij Bloedrivier: De Voortrekkers, Nederlandstalige Afrikaner boeren, onder leiding van Piet Retief verslaan de Zoeloes.
  • De temperatuur op 27 februari 1869 lag rond de 8,6 °C. De winddruk was 28 kgf/m2 en kwam overheersend uit het west-noord-westen. De luchtdruk bedroeg 76 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 57%. Bron: KNMI
  • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 4 juni 1868 tot 4 januari 1871 was er in Nederland het kabinet Van Bosse - Fock met als eerste ministers Mr. P.P. van Bosse (liberaal) en Mr. C. Fock (liberaal).
  • In het jaar 1869: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 3,6 miljoen inwoners.
    • 6 maart » Dmitri Mendelejev presenteert het periodiek systeem.
    • 6 april » Eerste octrooi op een plastic: celluloid.
    • 17 november » In Egypte wordt het Suezkanaal geopend.
    • 22 november » In Dumbarton, Schotland wordt de klipper Cutty Sark te water gelaten. Het was een van de laatste klippers, en het is de enige klipper die nog bestaat.
    • 10 december » Vrouwenkiesrecht ingevoerd in Wyoming.
    • 28 december » William Semple verkrijgt octrooi op kauwgom.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia


Over de familienaam De Zoete

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam De Zoete.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over De Zoete.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam De Zoete (onder)zoekt.

De publicatie Genealogie Brederoo is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Martin Brederoo, "Genealogie Brederoo", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/test-brederoo/I4000039877.php : benaderd 20 januari 2026), "Cornelis de Zoete (1838-????)".