BOUTREUX-TEST » Laure Marie BONTEMPS (1886-1930)

Persoonlijke gegevens Laure Marie BONTEMPS 


Gezin van Laure Marie BONTEMPS

Zij is getrouwd met Henri Edmond MOISSET.

Zij zijn getrouwd op 20 februari 1909 te Paris 17, Paris, Île-de-France, France, zij was toen 22 jaar oud.Bron 3


Kind(eren):

  1. Jean Louis MOISSET  1912-1913

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Laure Marie BONTEMPS?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Laure Marie BONTEMPS

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Laure Marie BONTEMPS


    Toon totale kwartierstaat

    Deze publicatie is nog niet openbaar!
    Zodra de publicatie is geaccordeerd door de auteur wordt deze openbaar en vindbaar.



    Visualiseer een andere verwantschap

    Bronnen

    1. Registres 75108 Paris-08e, acte : 1267 / http://canadp-archivesenligne.paris.fr/archives_etat_civil/
    2. En marge acte de naissance épouse

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 1 juni 1886 lag rond de 24,1 °C. De winddruk was 4 kgf/m2 en kwam overheersend uit het oost-zuid-oosten. De luchtdruk bedroeg 76 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 62%. Bron: KNMI
    • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 23 april 1884 tot 21 april 1888 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. J. Heemskerk Azn. (conservatief).
    • In het jaar 1886: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 4,5 miljoen inwoners.
      • 29 januari » Karl Benz deponeert de rechten voor de ’Patent Motorwagen’, die algemeen wordt beschouwd als het eerste voertuig dat specifiek werd ontworpen om door een verbrandingsmotor te worden aangedreven. Deze wordt algemeen gezien als de eerste auto.
      • 8 april » De Duitser Carl Gassner verkrijgt octrooi op de droge zinkbatterij.
      • 8 mei » De eerste Coca-Cola wordt verkocht.
      • 23 juli » De eerste auto's van Gottlieb Daimler komen op de markt.
      • 1 september » Instelling van de rooms-katholieke Bisschoppelijke Hiërarchie in Brits-Indië met vijf aartsbisdommen en veertien bisdommen.
      • 1 september » Verheffing van het Bisdom Colombo tot Aartsbisdom Colombo en oprichting van de bisdommen Jaffna en Kandy in Ceylon
    • De temperatuur op 20 februari 1909 lag tussen -2,5 °C en 9,0 °C en was gemiddeld 2,0 °C. Er was 8,8 uur zonneschijn (86%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-oosten. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 12 februari 1908 tot 29 augustus 1913 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. Th. Heemskerk (AR).
    • In het jaar 1909: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 5,8 miljoen inwoners.
      • 8 februari » Een pont die gebruikt wordt om arbeiders over te zetten naar de glasfabriek in Diemen kantelt, waarbij acht mensen verdrinken.
      • 1 mei » Oprichting van de Oostenrijkse voetbalclub SK Sturm Graz.
      • 24 juni » Oprichting van de Chileense voetbalclub CD Everton in Viña del Mar.
      • 25 juli » Louis Blériot vliegt als eerste Het Kanaal over.
      • 26 juli » In Catalonië begint de Tragische week, een opstand die hardhandig wordt neergeslagen.
      • 17 september » Oprichting van de Spaanse voetbalclub Real Sociedad.
    • De temperatuur op 14 juli 1930 lag tussen 9,2 °C en 19,2 °C en was gemiddeld 14,5 °C. Er was 7,8 mm neerslag gedurende 2,5 uur. Er was 3,2 uur zonneschijn (20%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuiden. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 10 augustus 1929 tot 26 mei 1933 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck III met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
    • In het jaar 1930: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 7,8 miljoen inwoners.
      • 18 juni » Oprichting van het Nationaal Instituut voor de Radio-omroep (NIR), de Belgische officiële radio.
      • 29 juni » De Z. Robertus Bellarminus, SJ wordt heilig verklaard door Paus Pius XI.
      • 28 september » Oprichting van de Portugese voetbalclub CD Trofense.
      • 22 oktober » Oprichting van de amateurvoetbalclub SC Genemuiden.
      • 2 november » Haile Selassie wordt tot keizer van Ethiopië gekroond.
      • 25 november » Op Java begint een uitbarsting van de vulkaan Merapi. 13 dorpen worden vernietigd, en 23 andere zwaar beschadigd. Er sterven meer dan 1300 mensen. Pas in september 1931 komt de vulkaan weer tot rust.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam BONTEMPS

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam BONTEMPS.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over BONTEMPS.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam BONTEMPS (onder)zoekt.

    De publicatie BOUTREUX-TEST is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Christophe BOUTREUX, "BOUTREUX-TEST", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/test-boutreux/I44571.php : benaderd 31 januari 2026), "Laure Marie BONTEMPS (1886-1930)".