BOUTREUX-TEST » Joséphine Charlotte DUBAS (1888-1947)

Persoonlijke gegevens Joséphine Charlotte DUBAS 


Gezin van Joséphine Charlotte DUBAS

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Joséphine Charlotte DUBAS?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Joséphine Charlotte DUBAS

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Joséphine Charlotte DUBAS

Jeanne GILLET
1836-????
Marie JOSEPH
1858-????

Joséphine Charlotte DUBAS
1888-1947


    Toon totale kwartierstaat

    Deze publicatie is nog niet openbaar!
    Zodra de publicatie is geaccordeerd door de auteur wordt deze openbaar en vindbaar.



    Visualiseer een andere verwantschap

    Bronnen

    1. Registres 49216 Montreuil-sur-Loir, acte : 7 / http://www.archinoe.fr/cg49v2/registre.php
    2. En marge acte de naissance

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 21 maart 1888 lag rond de -0,5 °C. Er was 0.5 mm neerslag. De winddruk was 4 kgf/m2 en kwam overheersend uit het noord-noord-oosten. De luchtdruk bedroeg 76 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 90%. Bron: KNMI
    • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 23 april 1884 tot 21 april 1888 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. J. Heemskerk Azn. (conservatief).
    • Van 21 april 1888 tot 21 augustus 1891 was er in Nederland het kabinet Mackay met als eerste minister Mr. A. baron Mackay (AR).
    • In het jaar 1888: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 4,5 miljoen inwoners.
      • 22 maart » Onder veenarbeiders in Appelscha breekt een grote staking uit; begin van de georganiseerde stakingen in Nederland.
      • 11 april » Opening van het Concertgebouw in Amsterdam met een inwijdingsconcert waaraan 120 muzikanten en een koor van 500 personen deelnamen.
      • 13 mei » Brazilië schaft de slavernij af.
      • 31 augustus » Jack the Ripper slaat voor het eerst toe: hij vermoordt Mary Ann Nichols.
      • 7 september » Eerste gebruik van de couveuse bij een menselijke baby, Edith Eleanor McLean
      • 9 december » Herman Hollerith installeert zijn rekenmachine bij het Amerikaanse War Department.
    • De temperatuur op 22 maart 1947 lag tussen 4,4 °C en 11,0 °C en was gemiddeld 7,9 °C. Er was 0,1 mm neerslag. Er was -0,1 uur zonneschijn (0%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuiden. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 3 juli 1946 tot 7 augustus 1948 was er in Nederland het kabinet Beel I met als eerste minister Dr. L.J.M. Beel (KVP).
    • In het jaar 1947: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 9,5 miljoen inwoners.
      • 7 februari » Bij het dorp Qumran worden de Dode Zee-rollen gevonden. Ze bevatten onder meer fragmenten van bijna alle boeken van het Oude Testament.
      • 15 april » Jackie Robinson maak zijn debuut voor het honkbalteam van de Los Angeles Dodgers, en doorbreekt daarmee de rassensegregatie in die sport.
      • 5 juni » Amerikaans minister van buitenlandse zaken George Marshall lanceert een plan voor massale economische steun voor het ontredderde Europa, het zogenaamde Marshallplan.
      • 7 juni » Oprichting van de Chileense voetbalclub CD Huachipato.
      • 8 juli » Volgens een persbericht van de Amerikaans luchtmacht is in Roswell in New Mexico een vliegende schotel geland.
      • 18 augustus » Op een marinescheepswerf in Cádiz, Spanje, ontploft een munitieloods. 147 personen komen om het leven. Talloze huizen en gebouwen worden verwoest.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam DUBAS

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam DUBAS.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over DUBAS.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam DUBAS (onder)zoekt.

    De publicatie BOUTREUX-TEST is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Christophe BOUTREUX, "BOUTREUX-TEST", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/test-boutreux/I37334.php : benaderd 3 maart 2026), "Joséphine Charlotte DUBAS (1888-1947)".