BOUTREUX-TEST » Albert LEROY (1905-1995)

Persoonlijke gegevens Albert LEROY 


Gezin van Albert LEROY

Hij is getrouwd met Emilienne Marie VINCELOT.

Zij zijn getrouwd op 29 oktober 1927 te Mazé, Maine-et-Loire, Pays de la Loire, France, hij was toen 21 jaar oud.Bron 3

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Albert LEROY?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Albert LEROY

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Albert LEROY

Henri MICHARD
1846-1916
Louise JUBEAU
1850-????

Albert LEROY
1905-1995

1927

    Toon totale kwartierstaat

    Deze publicatie is nog niet openbaar!
    Zodra de publicatie is geaccordeerd door de auteur wordt deze openbaar en vindbaar.



    Visualiseer een andere verwantschap

    Bronnen

    1. Registres 49241 Le Plessis-Grammoire, acte : 38 / http://www.archinoe.fr/cg49v2/registre.php
    2. En marge acte de naissance
    3. En marge acte de naissance époux

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 12 december 1905 lag tussen -1,6 °C en 3,2 °C en was gemiddeld 0,6 °C. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 1 augustus 1901 tot 16 augustus 1905 was er in Nederland het kabinet Kuijper met als eerste minister Dr. A. Kuijper (AR).
    • Van 17 augustus 1905 tot 11 februari 1908 was er in Nederland het kabinet De Meester met als eerste minister Mr. Th. de Meester (unie-liberaal).
    • In het jaar 1905: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 5,5 miljoen inwoners.
      • 1 februari » Oprichting van de Haagse voetbalclub ADO (Alles Door Oefening).
      • 23 februari » Paul Harris sticht in Chicago de Rotary Club.
      • 24 februari » In Zwitserland wordt de Simplontunnel voltooid.
      • 4 maart » Theodore Roosevelt wordt her-beëdigd als 26e president van de Verenigde Staten
      • 1 juni » Oprichting van de Spaanse voetbalclub Sporting Gijón.
      • 24 augustus » Wielrenner Lucien Petit-Breton scherpt het zeven jaar oude werelduurrecord aan tot 41 kilometer en 110 meter.
    • De temperatuur op 29 oktober 1927 lag tussen 5,7 °C en 14,9 °C en was gemiddeld 11,6 °C. Er was 6,3 uur zonneschijn (64%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 8 maart 1926 tot 10 augustus 1929 was er in Nederland het kabinet De Geer I met als eerste minister Jonkheer mr. D.J. de Geer (CHU).
    • In het jaar 1927: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 7,5 miljoen inwoners.
      • 14 maart » Joop Wolff, Nederlands verzetsstrijder, journalist en communistisch politicus († 2007)
      • 20 mei » Charles Lindbergh begint aan de eerste non-stop solovlucht over de Atlantische oceaan in zijn toestel Spirit of St. Louis.
      • 20 mei » Saoedi-Arabië wordt onafhankelijk van het Verenigd Koninkrijk.
      • 1 juni » Een hevige tornado richt grote verwoestingen aan in de Achterhoek.
      • 20 juni » Paus Pius XI creëert twee nieuwe kardinalen, onder wie de Belgische aartsbisschop van Mechelen Jozef Van Roey.
      • 2 december » De Ford Motor Company presenteert de Ford Model A.
    • De temperatuur op 21 december 1995 lag tussen -3,9 °C en 0,1 °C en was gemiddeld -1,6 °C. Er was 0,4 mm neerslag gedurende 3,0 uur. Het was zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het oost-zuid-oosten. Bron: KNMI
    • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van maandag 22 augustus 1994 tot maandag 3 augustus 1998 was er in Nederland het kabinet a href="https://nl.wikipedia.org/wiki/Kabinet-Kok_I" class="extern">Kok I met als eerste minister W. Kok (PvdA).
    • In het jaar 1995: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 15,4 miljoen inwoners.
      • 6 maart » De ING-bank neemt de Britse Barings Bank over.
      • 17 april » Oprichting van de Amerikaanse voetbalclub San Jose Earthquakes.
      • 24 augustus » Microsoft Windows 95 wordt op de markt gebracht.
      • 26 augustus » In de Engelse stad Middlesbrough spelen Middlesbrough FC en Chelsea FC de allereerste wedstrijd in het Riverside Stadium.
      • 26 oktober » In het noorden van Burundi worden meer dan 250 leden van de Hutu-bevolkingsgroep gedood door legereenheden.
      • 23 december » De eerste aflevering van Thuis wordt uitgezonden.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam LEROY

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam LEROY.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over LEROY.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam LEROY (onder)zoekt.

    De publicatie BOUTREUX-TEST is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Christophe BOUTREUX, "BOUTREUX-TEST", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/test-boutreux/I20990.php : benaderd 9 februari 2026), "Albert LEROY (1905-1995)".