BOUTREUX-TEST » Marie CRAMOIS (1901-1983)

Persoonlijke gegevens Marie CRAMOIS 


Gezin van Marie CRAMOIS

Zij is getrouwd met Louis DEFOIS.

Zij zijn getrouwd op 25 september 1923 te Joué-Étiau, Maine-et-Loire, Pays de la Loire, France, zij was toen 21 jaar oud.Bron 3


Kind(eren):


Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Marie CRAMOIS?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Marie CRAMOIS

Marie CRAMOIS
1901-1983

1923

Louis DEFOIS
1891-1970


Deze publicatie is nog niet openbaar!
Zodra de publicatie is geaccordeerd door de auteur wordt deze openbaar en vindbaar.



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. Registres 49164 Joué-Étiau, registre : 1894-1902, vue : 108/124, acte : 26 / http://www.archinoe.fr/cg49v2/registre.php
  2. En marge acte de naissance
  3. En marge acte de naissance épouse

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 31 december 1901 lag tussen 8,8 °C en 11,4 °C en was gemiddeld 10,6 °C. Er was 0,4 uur zonneschijn (5%). Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 27 juli 1897 tot 1 augustus 1901 was er in Nederland het kabinet Pierson met als eerste minister Mr. N.G. Pierson (unie-liberaal).
  • Van 1 augustus 1901 tot 16 augustus 1905 was er in Nederland het kabinet Kuijper met als eerste minister Dr. A. Kuijper (AR).
  • In het jaar 1901: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,2 miljoen inwoners.
    • 10 januari » In Texas wordt olie ontdekt.
    • 7 februari » Koningin Wilhelmina trouwt met Prins Hendrik. De Gouden Koets wordt daarbij voor het eerst gebruikt.
    • 4 maart » William McKinley wordt beëdigd voor een tweede termijn als president van de Verenigde Staten
    • 1 juni » De Ongevallenwet treedt in werking. De wet is de eerste markering van de verzorgingsstaat die in Nederland gestalte gaat krijgen.
    • 22 juni » Goedkeuring van de Congregatie van de Zonen van de Heilige Familie door Paus Leo XIII.
    • 2 december » Gillette verkrijgt het octrooi op het verwisselbare scheermesje.
  • De temperatuur op 25 september 1923 lag tussen 6,4 °C en 17,3 °C en was gemiddeld 11,8 °C. Er was 3,8 mm neerslag. Er was 3,0 uur zonneschijn (25%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuiden. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 19 september 1922 tot 4 augustus 1925 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck II met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
  • In het jaar 1923: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 7,1 miljoen inwoners.
    • 10 maart » Oprichting van de Spaanse voetbalclub Villarreal CF.
    • 5 april » Firestone Tire and Rubber Company in Ohio begint met de productie van luchtbanden.
    • 13 mei » Zaligverklaring van Robertus Bellarminus (1542-1621), Italiaans theoloog en kardinaal.
    • 16 oktober » The Walt Disney Company wordt opgericht door Walt Disney en zijn broer Roy Disney.
    • 1 november » In Antwerpen wordt het Bosuilstadion geopend met een galawedstrijd tussen België en Engeland.
    • 6 november » Jacob Schick verkrijgt een octrooi op 's werelds eerste elektrische scheerapparaat.
  • De temperatuur op 22 april 1983 lag tussen 5,6 °C en 13,7 °C en was gemiddeld 10,0 °C. Er was -0,1 mm neerslag. Er was 4,7 uur zonneschijn (33%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het oost-zuid-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van donderdag 4 november 1982 tot maandag 14 juli 1986 was er in Nederland het kabinet Lubbers I met als eerste minister Drs. R.F.M. Lubbers (CDA).
  • In het jaar 1983: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 14,3 miljoen inwoners.
    • 13 januari » President Efraín Ríos Montt van Guatemala zegt dat zijn land het grootste deel van de aanspraken op het naburige Belize laat vallen; alleen het zuidelijke district Toledo eist het nog op.
    • 8 maart » De Nederlandse schaatser Jan Kooiman vestigt het werelduurrecord op de schaats in Inzell: in één uur tijd schaatst hij 38558,45 m.
    • 5 juni » U2 geeft een concert in het Red Rocks amfitheater, de opname van hun song Sunday Bloody Sunday wordt later gebruikt als videoclip voor het nummer.
    • 21 juni » Sovjet-atleet Sergej Litvinov verbetert zijn eigen wereldrecord kogelslingeren (83,98 meter) tot een afstand van 84,14 meter.
    • 9 augustus » Rob Druppers wint Nederlands eerste medaille ooit bij de wereldkampioenschappen atletiek: zilver op de 800 meter. Hij doet dat in een nieuw Nederlands record: 1.44,20.
    • 18 augustus » Orkaan Alicia veroorzaakt veel schade en 22 doden in Texas.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam CRAMOIS

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam CRAMOIS.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over CRAMOIS.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam CRAMOIS (onder)zoekt.

De publicatie BOUTREUX-TEST is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Christophe BOUTREUX, "BOUTREUX-TEST", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/test-boutreux/I14842.php : benaderd 25 januari 2026), "Marie CRAMOIS (1901-1983)".