BOUTREUX-TEST » Marie HELLEC (1759-1818)

Persoonlijke gegevens Marie HELLEC 


Gezin van Marie HELLEC

(1) Zij is getrouwd met Jean le BAUZEC.

Zij zijn getrouwd in het jaar 1781 te Guern, Morbihan, Bretagne, France, zij was toen 22 jaar oud.


(2) Zij is getrouwd met Julien CARGOUET.

Zij zijn getrouwd in het jaar 1784 te Guern, Morbihan, Bretagne, France, zij was toen 25 jaar oud.


Kind(eren):

  1. François CARGOUËT  1801-1872 

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Marie HELLEC?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Marie HELLEC

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Marie HELLEC

Jean HELLEC
± 1722-1782

Marie HELLEC
1759-1818

(1) 1781

Jean le BAUZEC
± 1752-1783

(2) 1784

Julien CARGOUET
± 1763-1818


Deze publicatie is nog niet openbaar!
Zodra de publicatie is geaccordeerd door de auteur wordt deze openbaar en vindbaar.



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. Registres 56076 Guern, registre : 1818, acte : XX / http://scecp.cg56.fr/etat-civil

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 26 maart 1818 lag rond de 5,0 °C. De wind kwam overheersend uit het noord-oosten. Typering van het weer: betrokken regen. Bron: KNMI
  • De Republiek der Verenigde Nederlanden werd in 1794-1795 door de Fransen veroverd onder leiding van bevelhebber Charles Pichegru (geholpen door de Nederlander Herman Willem Daendels); de verovering werd vergemakkelijkt door het dichtvriezen van de Waterlinie; Willem V moest op 18 januari 1795 uitwijken naar Engeland (en van daaruit in 1801 naar Duitsland); de patriotten namen de macht over van de aristocratische regenten en proclameerden de Bataafsche Republiek; op 16 mei 1795 werd het Haags Verdrag gesloten, waarmee ons land een vazalstaat werd van Frankrijk; in 3.1796 kwam er een Nationale Vergadering; in 1798 pleegde Daendels een staatsgreep, die de unitarissen aan de macht bracht; er kwam een nieuwe grondwet, die een Vertegenwoordigend Lichaam (met een Eerste en Tweede Kamer) instelde en als regering een Directoire; in 1799 sloeg Daendels bij Castricum een Brits-Russische invasie af; in 1801 kwam er een nieuwe grondwet; bij de Vrede van Amiens (1802) kreeg ons land van Engeland zijn koloniën terug (behalve Ceylon); na de grondwetswijziging van 1805 kwam er een raadpensionaris als eenhoofdig gezag, namelijk Rutger Jan Schimmelpenninck (van 31 oktober 1761 tot 25 maart 1825).
  • In het jaar 1818: Bron: Wikipedia
    • 5 februari » In Zweden begint de heerschappij van het Huis Bernadotte.
    • 1 april » Verheffing van het Bisdom Bamberg in Beieren tot Aartsbisdom Bamberg.
    • 30 juni » Verheffing van het Bisdom Warschau in Polen tot Aartsbisdom Warschau.
    • 30 september » Willeskop wordt een gemeentewapen verleend.
    • 3 december » Illinois wordt de 21e staat van de Verenigde Staten.
    • 24 december » Stille Nacht, gecomponeerd door Franz Gruber, wordt voor het eerst uitgevoerd.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia


Over de familienaam HELLEC

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam HELLEC.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over HELLEC.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam HELLEC (onder)zoekt.

De publicatie BOUTREUX-TEST is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Christophe BOUTREUX, "BOUTREUX-TEST", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/test-boutreux/I1150.php : benaderd 30 januari 2026), "Marie HELLEC (1759-1818)".