BOUTREUX-TEST » Marie Joséphine LECURIEUX (1777-????)

Persoonlijke gegevens Marie Joséphine LECURIEUX 


Gezin van Marie Joséphine LECURIEUX

Zij is getrouwd met Nicolas BONTEMPS.

Zij zijn getrouwd op 12 juli 1802 te Lévignen, Oise, Hauts-de-France, France, zij was toen 25 jaar oud.Bron 2


Kind(eren):

  1. Antoine BONTEMPS  1806-????
  2. Denise BONTEMPS  1815-????

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Marie Joséphine LECURIEUX?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Marie Joséphine LECURIEUX

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Marie Joséphine LECURIEUX


Deze publicatie is nog niet openbaar!
Zodra de publicatie is geaccordeerd door de auteur wordt deze openbaar en vindbaar.



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. Registres 60203 Duvy, registre : 1674-1792, vue : 321/349 / http://www.archinoe.fr/cg60/registre.php
  2. Registres 60358 Lévignen, registre : An3-1832, vue : 179/652 / http://www.archinoe.fr/cg60/registre.php

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 18 maart 1777 lag rond de 9,0 °C. De wind kwam overheersend uit het zuid-westen. Typering van het weer: zeer betrokken. Bron: KNMI
  • Erfstadhouder Prins Willem V (Willem Batavus) (Huis van Oranje-Nassau) was van 1751 tot 1795 vorst van Nederland (ook wel Republiek der Zeven Verenigde Nederlanden genoemd)
  • In het jaar 1777: Bron: Wikipedia
    • 13 juni » Huwelijk van prins Frans van Saksen-Coburg-Saalfeld en gravin Augusta van Reuss-Ebersdorf en Lobenstein te Ebersdorf.
    • 14 juni » Stars and Stripes wordt als vlag aangenomen door het congres van de Verenigde Staten.
  • De temperatuur op 12 juli 1802 lag rond de 15,0 °C. De wind kwam overheersend uit het west-noord-westen. Typering van het weer: zeer betrokken. Bron: KNMI
  • De Republiek der Verenigde Nederlanden werd in 1794-1795 door de Fransen veroverd onder leiding van bevelhebber Charles Pichegru (geholpen door de Nederlander Herman Willem Daendels); de verovering werd vergemakkelijkt door het dichtvriezen van de Waterlinie; Willem V moest op 18 januari 1795 uitwijken naar Engeland (en van daaruit in 1801 naar Duitsland); de patriotten namen de macht over van de aristocratische regenten en proclameerden de Bataafsche Republiek; op 16 mei 1795 werd het Haags Verdrag gesloten, waarmee ons land een vazalstaat werd van Frankrijk; in 3.1796 kwam er een Nationale Vergadering; in 1798 pleegde Daendels een staatsgreep, die de unitarissen aan de macht bracht; er kwam een nieuwe grondwet, die een Vertegenwoordigend Lichaam (met een Eerste en Tweede Kamer) instelde en als regering een Directoire; in 1799 sloeg Daendels bij Castricum een Brits-Russische invasie af; in 1801 kwam er een nieuwe grondwet; bij de Vrede van Amiens (1802) kreeg ons land van Engeland zijn koloniën terug (behalve Ceylon); na de grondwetswijziging van 1805 kwam er een raadpensionaris als eenhoofdig gezag, namelijk Rutger Jan Schimmelpenninck (van 31 oktober 1761 tot 25 maart 1825).
  • In het jaar 1802: Bron: Wikipedia
    • 25 maart » Sluiting van de Vrede van Amiens tussen Frankrijk en het Verenigd Koninkrijk.
    • 27 maart » De Vrede van Amiens maakt een einde aan de oorlog tussen Groot-Brittannië en de Franse republiek die begonnen was met de Franse oorlogsverklaring van 1793.
    • 9 augustus » Paus Pius VII creëert één nieuwe kardinaal.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia


Over de familienaam LECURIEUX


De publicatie BOUTREUX-TEST is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Christophe BOUTREUX, "BOUTREUX-TEST", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/test-boutreux/I10955.php : benaderd 31 januari 2026), "Marie Joséphine LECURIEUX (1777-????)".