De temperatuur op 10 november 1913 lag tussen 6,3 °C en 12,2 °C en was gemiddeld 9,1 °C. Er was -0,1 uur zonneschijn (0%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het oost-zuid-oosten. Bron: KNMI
Van 12 februari 1908 tot 29 augustus 1913 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. Th. Heemskerk (AR).
Van 29 augustus 1913 tot 9 september 1918 was er in Nederland het kabinet Cort van der Linden met als eerste minister Mr. P.W.A. Cort van der Linden (liberaal).
4 maart » Woodrow Wilson wordt beëdigd als 28e president van de Verenigde Staten
18 maart » Koning George I van Griekenland wordt vermoord.
14 mei » In Haarlem wordt het Frans Hals Museum geopend.
10 september » Eerste autoweg van kust tot kust wordt geopend in de Verenigde Staten.
24 december » Groot spoorwegongeval bij Hooghalen.
Trouwdag 7 juni 1941
De temperatuur op 7 juni 1941 lag tussen 10,7 °C en 20,9 °C en was gemiddeld 15,1 °C. Er was 5,6 uur zonneschijn (34%). De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het west-noord-westen. Bron: KNMI
7 april » De Nederlandse hulpmijnenveger Maria R. Ommering raakt beschadigd door een exploderende mijn tijdens een veegactie in Milford Haven.
9 mei » De Duitse onderzeeboot U 110 wordt gekaapt door de Royal Navy waarbij codeboeken en Enigma-codeermachine worden buitgemaakt. Deze hielpen de codebrekers in Bletchley Park de Duitse codes te kraken.
1 september » Alle Joden ouder dan 6 jaar moeten in het gehele Duitse Rijk de Jodenster dragen.
29 september » Het bloedbad van Babi Jar vindt plaats.
28 november » Eerste van de vier historische ontmoetingen tussen de Mufti van Jeruzalem, Amin al-Hoesseini en Adolf Hitler.
25 december » Hongkong geeft zich over aan Japan.
Dag van overlijden 10 februari 2004
De temperatuur op 10 februari 2004 lag tussen 0.3 °C en 7,9 °C en was gemiddeld 4,0 °C. Er was 10,2 mm neerslag gedurende 8,0 uur. Het was zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. Bron: KNMI
29 maart » Estland, Letland, Litouwen, Slowakije, Slovenië, Roemenië en Bulgarije treden toe tot de NAVO.
31 maart » Zwemster Lisbeth Lenton scherpt in Sydney het wereldrecord op de 100 meter vrije slag aan tot 53,66. De mondiale toptijd was sinds 2000 met 53,77 in handen van Inge de Bruijn.
11 april » Arjan Erkel wordt na 20 maanden gevangenschap bevrijd.
18 april » De Italiaan Davide Rebellin wint de 39e editie van de Amstel Gold Race.
17 mei » Vanaf 17 mei mogen in de Amerikaanse deelstaat Massachusetts mensen van hetzelfde geslacht met elkaar in het huwelijk treden.
5 juni » De Belgische tennissers Olivier Rochus en Xavier Malisse winnen het mannendubbel op Roland-Garros.
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen: Gordon Gray Warder, "Stevens Family Tree", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stevens-family-tree/I260103667849.php : benaderd 7 mei 2025), "Marjorie "Monnie" (Marjorie "Monnie") Proudy (1913-2004)".
Kopieerwaarschuwing
Genealogische publicaties zijn auteursrechtelijk beschermd. Alhoewel gegevens veelal uit openbare archieven afkomstig zijn, levert het opzoeken, interpreteren, verzamelen, selecteren en ordenen van die gegevens een uniek werk op. Auteursrechtelijk beschermd werk mag niet zondermeer gekopieerd of herpubliceerd worden.
Houdt u aan de volgende regels
Vraag toestemming voor het overnemen van gegevens of licht de auteur op z'n minst in, de kans is groot dat de auteur toestemming geeft, vaak leidt het contact ook weer tot meer uitwisseling van gegevens.
Gebruik de gegevens pas nadat u deze heeft gecontroleerd, het liefst bij de bron (het archief).
Vermeld van wie u de gegevens heeft overgenomen, idealiter ook zijn/haar originele bron.