Stern-NL » Renso Bakkelo (1888-????)

Persoonlijke gegevens Renso Bakkelo 

Bron 1

Gezin van Renso Bakkelo

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Renso Bakkelo?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Renso Bakkelo

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Renso Bakkelo


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    Bronnen

    1. Nederland, geboortes en dopen, 1564-1910 (MyHeritage), Nederland, geboortes en dopen, 1564-1910, via https://www.myheritage.nl/research/colle...
      Renso Bakkelo
      Geslacht: Man
      Geboorte: 24 nov 1888 - Groningen, Groningen, Netherlands
      Woonplaats: 1888 - Groningen, Groningen, Netherlands
      Vader: Barteld Bakkelo
      Moeder: Johanna Biel
        Geboorte: 24 nov 1888 - Groningen, Groningen, Netherlands
      Leeftijd vader: 40y
      Indexeren Project (Batch) Nummer: C01925-6
      Oorsprong systeem: Netherlands-EASy
      GS film nummer: 483807
      Referentie-ID: v4 p392 #1561

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 24 november 1888 lag rond de 11,0 °C. Er was 0.1 mm neerslag. De winddruk was 132 kgf/m2 en kwam overheersend uit het zuid-westen. De luchtdruk bedroeg 76 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 85%. Bron: KNMI
    • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 23 april 1884 tot 21 april 1888 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. J. Heemskerk Azn. (conservatief).
    • Van 21 april 1888 tot 21 augustus 1891 was er in Nederland het kabinet Mackay met als eerste minister Mr. A. baron Mackay (AR).
    • In het jaar 1888: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 4,5 miljoen inwoners.
      • 22 maart » Onder veenarbeiders in Appelscha breekt een grote staking uit; begin van de georganiseerde stakingen in Nederland.
      • 15 juni » De regeerperiode van de Duitse keizer Wilhelm II begint.
      • 21 augustus » William Burroughs vraagt octrooi aan op de eerste, commercieel beschikbare rekenmachine.
      • 7 september » Eerste gebruik van de couveuse bij een menselijke baby, Edith Eleanor McLean
      • 8 september » In Engeland vinden de eerste zes wedstrijden ooit plaats van de Football League.
      • 23 december » Vincent van Gogh snijdt een deel van zijn oor af.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Bakkelo

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Bakkelo.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Bakkelo.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Bakkelo (onder)zoekt.

    De publicatie Stern-NL is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Lucien Stern, "Stern-NL", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stern-nl/I953.php : benaderd 3 januari 2026), "Renso Bakkelo (1888-????)".