Stern-NL » Elisabeth Anna Catharina Jurgens (1884-1947)

Persoonlijke gegevens Elisabeth Anna Catharina Jurgens 


Gezin van Elisabeth Anna Catharina Jurgens

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Elisabeth Anna Catharina Jurgens?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Elisabeth Anna Catharina Jurgens

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Elisabeth Anna Catharina Jurgens

Elisabeth Anna Catharina Jurgens
1884-1947


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 2 mei 1884 lag rond de 12,8 °C. De winddruk was 12 kgf/m2 en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. De luchtdruk bedroeg 75 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 58%. Bron: KNMI
    • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 23 april 1884 tot 21 april 1888 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. J. Heemskerk Azn. (conservatief).
    • In het jaar 1884: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 4,5 miljoen inwoners.
      • 4 januari » Oprichting van de Fabian Society.
      • 13 mei » De American Institute of Electrical Engineers (AIEE), voorloper van de IEEE wordt opgericht.
      • 16 juni » Jules Malou wordt premier van België.
      • 25 augustus » Oprichting van Noorse conservatieve politieke partij Høyre.
      • 1 oktober » Oprichting van de Deense krant Politiken in Kopenhagen.
      • 1 november » Oprichting van de Gaelic Athletic Association in Thurles, Ierland.
    • De temperatuur op 5 augustus 1947 lag tussen 14,8 °C en 20,8 °C en was gemiddeld 17,7 °C. Er was 37,4 mm neerslag gedurende 3,3 uur. Er was 2,7 uur zonneschijn (18%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 3 juli 1946 tot 7 augustus 1948 was er in Nederland het kabinet Beel I met als eerste minister Dr. L.J.M. Beel (KVP).
    • In het jaar 1947: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 9,5 miljoen inwoners.
      • 14 maart » Jean-Marie Happart, Belgisch politicus
      • 6 juni » Tjeerd van der Weide, voormalig NSB-burgemeester van Velsen wordt na een ter dood veroordeling geëxecuteerd voor zijn daden tijdens de Tweede Wereldoorlog.
      • 10 juni » Saab produceert zijn eerste auto.
      • 21 juli » Begin van de eerste politionele actie in Nederlands-Indië.
      • 1 oktober » In het dagblad Het Volk verschijnt voor het eerst het stripverhaal Nero.
      • 29 november » De Algemene Vergadering van de Verenigde Naties besluit Palestina te verdelen tussen Arabieren en Joden.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Jurgens

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Jurgens.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Jurgens.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Jurgens (onder)zoekt.

    De publicatie Stern-NL is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Lucien Stern, "Stern-NL", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stern-nl/I8789.php : benaderd 18 januari 2026), "Elisabeth Anna Catharina Jurgens (1884-1947)".