Stern-NL » Louisa Dimphna Cornelia Schenkenberg (1913-)

Persoonlijke gegevens Louisa Dimphna Cornelia Schenkenberg 


Gezin van Louisa Dimphna Cornelia Schenkenberg

Zij is getrouwd met Johannes Josephus Malta.

Zij zijn getrouwd op 28 oktober 1937 te Bergen op Zoom, Noord-Brabant, Netherlands, zij was toen 24 jaar oud.


Kind(eren):

  1. (Niet openbaar)

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Louisa Dimphna Cornelia Schenkenberg?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Louisa Dimphna Cornelia Schenkenberg

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Louisa Dimphna Cornelia Schenkenberg

Louisa Dimphna Cornelia Schenkenberg
1913-????

1937

    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 25 april 1913 lag tussen 5,9 °C en 16,3 °C en was gemiddeld 11,5 °C. Er was 1,9 mm neerslag. Er was 4,9 uur zonneschijn (34%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuiden. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 12 februari 1908 tot 29 augustus 1913 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. Th. Heemskerk (AR).
    • Van 29 augustus 1913 tot 9 september 1918 was er in Nederland het kabinet Cort van der Linden met als eerste minister Mr. P.W.A. Cort van der Linden (liberaal).
    • In het jaar 1913: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 6,1 miljoen inwoners.
      • 30 maart » In 's-Heerenberg wordt door Johan Burgers Burgers zoo geopend. Later verhuisde deze dierentuin naar Arnhem.
      • 29 mei » In Parijs gaat het ballet Le Sacre du printemps van Igor Stravinsky in première.
      • 29 juli » Oprichting van de Noorse voetbalclub Vålerenga IF.
      • 14 oktober » In Senghenydd bij Caerphilly vallen bij een mijnramp 439 doden. Het is de grootste mijnramp uit de geschiedenis van het Verenigd Koninkrijk en wereldwijd de op zes na grootste ooit.
      • 12 december » De Mona Lisa wordt teruggevonden in Florence, twee jaar nadat het doek uit het Louvre was gestolen.
      • 24 december » Groot spoorwegongeval bij Hooghalen.
    • De temperatuur op 28 oktober 1937 lag tussen 9,1 °C en 17,9 °C en was gemiddeld 13,1 °C. Er was 7,9 uur zonneschijn (80%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-oosten. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 31 juli 1935 tot 24 juni 1937 was er in Nederland het kabinet Colijn III met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
    • Van 24 juni 1937 tot 25 juli 1939 was er in Nederland het kabinet Colijn IV met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
    • In het jaar 1937: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 8,6 miljoen inwoners.
      • 14 maart » Baltasar Porcel i Pujol, Mallorcaans schrijver, journalist en literair criticus († 2009)
      • 26 april » Het Spaanse stadje Guernica wordt door Duitse bombardementen vrijwel van de kaart geveegd.
      • 4 juni » Introductie van de winkelwagen door supermarkteigenaar Sylvan Goldman.
      • 2 juli » Pilote Amelia Earhart verdwijnt spoorloos boven de Stille Oceaan.
      • 12 november » Japanse troepen bezetten Shanghai.
      • 9 december » De Slag om Nanking begint.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Schenkenberg


    De publicatie Stern-NL is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Lucien Stern, "Stern-NL", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stern-nl/I8019.php : benaderd 8 januari 2026), "Louisa Dimphna Cornelia Schenkenberg (1913-)".