Stern-NL » Aaltje van de Werken (1907-)

Persoonlijke gegevens Aaltje van de Werken 


Gezin van Aaltje van de Werken

Zij is getrouwd met Daniël Blok.Bron 1

Zij zijn getrouwd op 22 oktober 1931 te Amsterdam, Noord-Holland, Netherlands, zij was toen 24 jaar oud.


Kind(eren):

  1. (Niet openbaar)

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Aaltje van de Werken?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Aaltje van de Werken

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Aaltje van de Werken


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

    Verwantschap Aaltje van de Werken



    Visualiseer een andere verwantschap

    Bronnen

    1. Genlias
      Bron Burgerlijke stand - Huwelijk
      Archieflocatie Noord-Hollands Archief
      Algemeen Gemeente: Amsterdam
      Soort akte: Huwelijksakte
      Aktenummer: reg.8F;fol.21v
      Datum: 22-10-1931
      Bruidegom Daniël Blok
      Leeftijd: 23
      Geboorteplaats: Amsterdam
      Bruid Aaltje van de Werken
      Leeftijd: 24
      Geboorteplaats: Amsterdam
      Vader bruidegom Martinus Hector Blok
      Moeder bruidegom Grietje Buikema
      Vader bruid Andries van de Werken
      Moeder bruid Alida Stern
      Nadere informatie beroep Bg.:kantoorbediende;beroep vader Bg.:expeditiebediende;beroep vader Bd.:chauffeur

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 22 oktober 1907 lag tussen 7,7 °C en 16,4 °C en was gemiddeld 12,6 °C. Er was 2,5 mm neerslag. Er was 1,5 uur zonneschijn (15%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 17 augustus 1905 tot 11 februari 1908 was er in Nederland het kabinet De Meester met als eerste minister Mr. Th. de Meester (unie-liberaal).
    • In het jaar 1907: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 5,6 miljoen inwoners.
      • 2 mei » In België komt de regering Jules de Trooz aan de macht.
      • 3 mei » Oprichting van de Turkse voetbalclub Fenerbahçe SK.
      • 2 juni » In Peking gaan vijf auto's van verschillend fabricaat van start voor een race Peking-Parijs.
      • 19 juni » Oprichting van de Finse voetbalclub HJK Helsinki.
      • 19 oktober » Het eerste nummer van het links-radicale dagblad De Tribune verschijnt.
      • 6 november » Koets raakt bij dichte mist in het Hoendiep nabij Hoogkerk, 5 doden t.w. oud-commissaris Johan Æmilius Abraham van Panhuys, zoon Hobbe (burgemeester van Leek), hun echtgenotes en huisknecht.
    • De temperatuur op 22 oktober 1931 lag tussen -3,0 °C en 11,3 °C en was gemiddeld 3,4 °C. Er was 0,1 mm neerslag. Er was 7,7 uur zonneschijn (75%). De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het zuiden. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 10 augustus 1929 tot 26 mei 1933 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck III met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
    • In het jaar 1931: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 7,9 miljoen inwoners.
      • 10 februari » New Delhi wordt de hoofdstad van India.
      • 3 maart » De Verenigde Staten adopteren "The Star-Spangled Banner" als het nationale volkslied.
      • 31 maart » Een forse aardbeving verwoest bijna de helft van Managua in Nicaragua, tweeduizend mensen komen om.
      • 12 mei » Het bevroren lichaam van Alfred Wegener wordt op Groenland teruggevonden.
      • 16 oktober » Benoeming van Angelo Roncalli tot apostolisch delegaat in Bulgarije.
      • 26 november » De Vlaamse Geschiedkundige Kring van Gent wordt opgericht.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Van de Werken


    De publicatie Stern-NL is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Lucien Stern, "Stern-NL", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stern-nl/I507.php : benaderd 18 februari 2026), "Aaltje van de Werken (1907-)".