Stern-NL » Johannes Adrianus Proost (1921-2004)

Persoonlijke gegevens Johannes Adrianus Proost 


Gezin van Johannes Adrianus Proost

Hij is getrouwd met Helena Hendrika Videler.

Zij zijn getrouwd op 26 juli 1949 te Antwerpen, Belgium, hij was toen 28 jaar oud.Bron 2


Kind(eren):

  1. (Niet openbaar)
  2. (Niet openbaar)
  3. (Niet openbaar)
  4. (Niet openbaar)

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Johannes Adrianus Proost?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Johannes Adrianus Proost

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Johannes Adrianus Proost


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    Bronnen

    1. (Niet openbaar)
    2. Genealogieonline.nl

    Aanknopingspunten in andere publicaties

    Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 28 januari 1921 lag tussen 1,5 °C en 8,8 °C en was gemiddeld 5,1 °C. Er was 0,8 mm neerslag. De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 9 september 1918 tot 18 september 1922 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck I met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
    • In het jaar 1921: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 6,9 miljoen inwoners.
      • 15 maart » Stichting van de Poolse voetbalclub Raków Częstochowa.
      • 24 mei » De Belgische regering verleent het stakingsrecht aan de vakbonden.
      • 13 juni » Paus Benedictus XV creëert drie nieuwe kardinalen, onder wie de Italiaanse nuntius in Polen Achille Ratti.
      • 29 juli » Adolf Hitler wordt voorzitter van de NSDAP.
      • 8 september » Eerste Miss America-verkiezing.
      • 19 september » Mohammed Abdelkrim El Khattabi roept de Confederale Republiek van de Stammen van de Rif uit.
    • De temperatuur op 26 juli 1949 lag tussen 15,8 °C en 26,5 °C en was gemiddeld 20,0 °C. Er was 11,5 uur zonneschijn (73%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het westen. Bron: KNMI
    • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 7 augustus 1948 tot 15 maart 1951 was er in Nederland het kabinet Drees - Van Schaik met als eerste ministers Dr. W. Drees (PvdA) en Mr. J.R.H. van Schaik (KVP).
    • In het jaar 1949: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 9,9 miljoen inwoners.
      • 14 juni » De naam Zuid-Vietnam wordt vervangen door de staat Vietnam, maar het land blijft een Frankrijk protectoraat.
      • 29 juni » Bisschopswijding van Léon Lommel, bisschop-coadjutor van Luxemburg.
      • 21 september » Communisten roepen de Volksrepubliek China uit.
      • 1 oktober » Mao Zedong roept te Peking officieel de Volksrepubliek China uit.
      • 12 oktober » In Pasto, Colombia wordt de voetbalclub Deportivo Pasto opgericht.
      • 27 december » Souvereiniteitsoverdracht van Indonesië.
    • De temperatuur op 12 juni 2004 lag tussen 10,7 °C en 18,1 °C en was gemiddeld 14,6 °C. Er was 4,6 mm neerslag gedurende 0,9 uur. Er was 6,9 uur zonneschijn (41%). Het was zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van dinsdag 27 mei 2003 tot vrijdag 7 juli 2006 was er in Nederland het kabinet Balkenende II met als eerste minister Mr.dr. J.P. Balkenende (CDA).
    • In het jaar 2004: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 16,3 miljoen inwoners.
      • 1 februari » Slovenië ratificeert het Verdrag tot vaststelling van een Grondwet voor Europa.
      • 20 februari » Nederland - Albert Heijn haalt een deel van haar 'salmonella-vrije' kip terug omdat deze volgens een test van het Algemeen Dagblad toch salmonella blijkt te bevatten.
      • 31 mei » Amsterdam eindigt in Barcelona als derde bij het Europa Cup I-toernooi. De hockeysters van Hockeyclub 's-Hertogenbosch daarentegen prolongeren de titel bij het 'dubbeltoernooi' door in de finale Kolos Borispol uit Oekraïne met 8-2 te verslaan.
      • 5 juni » De Belgische tennissers Olivier Rochus en Xavier Malisse winnen het mannendubbel op Roland-Garros.
      • 24 juni » In de Amerikaanse staat New York wordt de doodstraf afgeschaft.
      • 17 september » De eerste uitzending van Koefnoen verschijnt op de Nederlandse televisie.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    Bron: Wikipedia

    • 2002 » Bill Blass (79), Amerikaans modeontwerper
    • 2003 » Gregory Peck (87), Amerikaans acteur
    • 2005 » Scott Young (87), Canadees journalist en schrijver
    • 2006 » György Ligeti (83), Hongaars-Oostenrijks componist
    • 2008 » Kamiel Vanhole (54), Vlaams (toneel)schrijver, scenarioschrijver, vertaler en (vredes)activist
    • 2008 » Pam Henning (90), Nederlands cabaretier en actrice

    Over de familienaam Proost

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Proost.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Proost.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Proost (onder)zoekt.

    De publicatie Stern-NL is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Lucien Stern, "Stern-NL", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stern-nl/I4118.php : benaderd 13 januari 2026), "Johannes Adrianus Proost (1921-2004)".