Stern-NL » Bastiana Susanna "Jeanne" Stern (1903-1999)

Persoonlijke gegevens Bastiana Susanna "Jeanne" Stern 


Gezin van Bastiana Susanna "Jeanne" Stern

Zij is getrouwd met Christian Jakob Kollöffel.

Zij zijn getrouwd op 19 november 1936 te Amsterdam, Noord-Holland, Netherlands, zij was toen 33 jaar oud.


Kind(eren):

  1. (Niet openbaar)


Notities over Bastiana Susanna "Jeanne" Stern

Laatste adres (19 apr 1983): Meander 59, Amstelveen

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Bastiana Susanna "Jeanne" Stern?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Bastiana Susanna "Jeanne" Stern

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Bastiana Susanna Stern


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

    Verwantschap Bastiana Susanna "Jeanne" Stern



    Visualiseer een andere verwantschap

    Bronnen

    1. Overlijdensknipsels Verenigingscentrum NGV

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 21 juli 1903 lag tussen 9,2 °C en 20,0 °C en was gemiddeld 15,2 °C. Er was 10,4 uur zonneschijn (65%). Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 1 augustus 1901 tot 16 augustus 1905 was er in Nederland het kabinet Kuijper met als eerste minister Dr. A. Kuijper (AR).
    • In het jaar 1903: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 5,3 miljoen inwoners.
      • 20 april » De Rotterdamse rechtbank beëdigt Mr. A.E. van den Hoek-Kok als eerste vrouwelijke advocaat in Nederland.
      • 3 mei » Oprichting van de Nederlandse voetbalclub Heracles Almelo
      • 11 juni » De moord op koning Alexander Obrenović en koningin Draga Mašin van Servië maakt een einde aan de dynastie van het Huis Obrenović.
      • 16 juni » Henry Ford richt de Ford Motor Company op in Detroit.
      • 31 oktober » Opening van Hampden Park, een voetbalstadion in de Schotse hoofdstad Glasgow.
      • 2 november » Andrew Carnegie ondertekent in New York de stichtingsakte van de Carnegie Stichting.
    • De temperatuur op 19 november 1936 lag tussen 0,6 °C en 5,9 °C en was gemiddeld 4,1 °C. De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het oost-noord-oosten. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 31 juli 1935 tot 24 juni 1937 was er in Nederland het kabinet Colijn III met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
    • In het jaar 1936: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 8,5 miljoen inwoners.
      • 1 maart » De bouw van de Amerikaanse Hooverdam wordt afgerond.
      • 16 juni » In Nijmegen wordt de Waalbrug, destijds langste boogspanningbrug van Europa, geopend door koningin Wilhelmina.
      • 16 augustus » Sluitingsceremonie van de Olympische Spelen in Berlijn.
      • 8 september » Verloving tussen prinses Juliana der Nederlanden en Bernhard van Lippe-Biesterfeld.
      • 13 september » Voor de tweede maal wordt Loen, Noorwegen, getroffen door een vloedgolf nadat een enorm rotsblok in een meer is gevallen. Er vallen 74 doden.
      • 23 november » Het eerste nummer van het tijdschrift Life wordt uitgebracht.
    • De temperatuur op 23 april 1999 lag tussen 4,8 °C en 17,2 °C en was gemiddeld 12,0 °C. Er was 10,1 uur zonneschijn (70%). Het was half tot zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het zuid-oosten. Bron: KNMI
    • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van maandag 3 augustus 1998 tot maandag 22 juli 2002 was er in Nederland het kabinet Kok II met als eerste minister W. Kok (PvdA).
    • In het jaar 1999: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 15,8 miljoen inwoners.
      • 24 maart » Brand in de Mont Blanctunnel, 39 mensen komen om.
      • 27 maart » Langeafstandloper Greg van Hest vestigt in Den Haag een nieuw Nederlands record op de halve marathon: 1.01,10.
      • 1 mei » De Belgische radiozender BRT2 wordt omgedoopt tot Radio 2, krijgt een nieuw logo en profileert zich als een gezellige familiezender.
      • 9 mei » HC Bloemendaal wint de landstitel in de Nederlandse hockeyhoofdklasse door Oranje Zwart na strafballen te verslaan in de derde wedstrijd uit de finale van de play-offs.
      • 13 augustus » Steffi Graf kondigt het einde van haar tennisloopbaan aan.
      • 23 augustus » Zwemmer Ian Thorpe uit Australië scherpt in Sydney het wereldrecord op de 200 meter vrije slag aan tot 1.46,34. De mondiale toptijd stond met 1.46,67 op naam van zijn landgenoot Grant Hackett.
    • De temperatuur op 28 april 1999 lag tussen 8,2 °C en 18,4 °C en was gemiddeld 12,4 °C. Er was 11,8 uur zonneschijn (80%). Het was licht bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-noord-oosten. Bron: KNMI
    • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van maandag 3 augustus 1998 tot maandag 22 juli 2002 was er in Nederland het kabinet Kok II met als eerste minister W. Kok (PvdA).
    • In het jaar 1999: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 15,8 miljoen inwoners.
      • 12 april » Een wagon van de Wuppertaler Schwebebahn stort neer in de rivier de Wupper, voor het Robert-Daum-Platz.
      • 19 mei » Lazio Roma wint de laatste editie van het toernooi om de Europacup II. In de finale in Birmingham is de Italiaanse voetbalclub met 2-1 te sterk voor het Spaanse Real Mallorca.
      • 9 juli » Studentenbetoging in Iran. Enkele tienduizenden studenten betogen in Teheran, en in een tiental andere steden van Iran. Ze werden brutaal aangevallen door de veiligheidsdienst van Iran. Betogers werden doodgeschoten, duizenden betogers werden gevangengenomen, velen onder hen zitten nog in de gevangenis, sommige zijn ofwel vrijgelaten, ofwel geëxecuteerd.
      • 13 augustus » Steffi Graf kondigt het einde van haar tennisloopbaan aan.
      • 2 oktober » Het kinderprogramma Telekids, met presentatoren Carlo Boszhard en Irene Moors, stopt na exact tien jaar.
      • 18 oktober » Paus Johannes Paulus II verleent de Basiliek van Onze Lieve Vrouw ten Hemelopneming te Zwolle de eretitel van basiliek.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Stern

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Stern.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Stern.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Stern (onder)zoekt.

    De publicatie Stern-NL is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Lucien Stern, "Stern-NL", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stern-nl/I252.php : benaderd 7 maart 2026), "Bastiana Susanna "Jeanne" Stern (1903-1999)".