Stephenson Family Tree » Hanß Michael Zeißloff (± 1608-1667)

Persoonlijke gegevens Hanß Michael Zeißloff 

  • Hij is geboren rond 1608 in Graben, Karlsruhe, Baden, Germany.
  • Hij is overleden op 27 december 1667 in Graben, Karlsruhe, Baden, Germany.
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 19 oktober 2023.

Gezin van Hanß Michael Zeißloff

(1) Hij is getrouwd met Anna Margaretha Kammerer.

Zij zijn getrouwd rond 1636 te Graben, Karlsruhe, Baden, Germany.


Kind(eren):



(2) Hij is getrouwd met Anna Margaretha Kammerer.

Zij zijn getrouwd rond 1636 te Graben, Karlsruhe, Baden, Germany.


Kind(eren):


Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Hanß Michael Zeißloff?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Hanß Michael Zeißloff


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Historische gebeurtenissen

  • Van 1650 tot 1672 kende Nederland (ookwel Republiek der Zeven Verenigde Nederlanden) zijn Eerste Stadhouderloze Tijdperk.
  • In het jaar 1667: Bron: Wikipedia
    • 10 februari » Nicolaus Steno publiceert voor het eerst zijn vermoeden dat fossielen de overblijfselen zijn van uitgestorven soorten.
    • 8 mei » Begin van de devolutieoorlog tussen Frankrijk en Spanje, uitgevochten op het grondgebied van de Spaanse Nederlanden.
    • 15 juni » Jean Baptiste Denis voert de eerste bloedtransfusie bij een mens uit.
    • 16 juni » Door de Staten-Generaal van Nederland wordt octrooi verleend aan Christiaan Huygens voor het door hem uitgevonden slingeruurwerk.
    • 20 juni » Kardinaal Giulio Rospigliosi wordt gekozen tot Paus Clemens IX.
    • 31 juli » De Vrede van Breda wordt gesloten, waarmee de Tweede Engels-Nederlandse Oorlog ten einde komt.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Zeißloff


Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Brian K. Stephenson , "Stephenson Family Tree", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stephenson-family-tree/I65359.php : benaderd 4 mei 2025), "Hanß Michael Zeißloff (± 1608-1667)".