Stephenson Family Tree » John Inwood (1490-1567)

Persoonlijke gegevens John Inwood 

  • Hij is geboren in het jaar 1490 in Farnham, Surrey, England.
  • Hij is overleden op 14 januari 1567 in Farnham, Surrey, England, hij was toen 77 jaar oud.
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 18 oktober 2023.

Gezin van John Inwood

Hij heeft/had een relatie met Maragret.


Kind(eren):

  1. John Inwood  1510-1566 
  2. Joan Inwood  1531-1592

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot John Inwood?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van John Inwood

John Inwood
1490-1567


Maragret
1490-1590

John Inwood
1510-1566
Joan Inwood
1531-1592

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • Graaf Filips III (Oostenrijks Huis) was van 1555 tot 1581 vorst van Nederland (ook wel Graafschap Holland genoemd)
  • In het jaar 1567: Bron: Wikipedia
    • 13 maart » Slag bij Oosterweel: De Spanjaarden verslaan een geuzenleger nabij Antwerpen.
    • 22 augustus » Komst van de Hertog van Alva met 16 000 soldaten, om de Nederlanden in opdracht van Filips II te straffen voor de Beeldenstorm in 1566 en de opstandigheid in het algemeen. Begin van een schrikbewind. Margaretha van Parma neemt ontslag en vertrekt naar Italië.
    • 20 september » Hertog van Alva stelt de Raad van Beroerten in.
    • 29 september » De Hertog van Alva arresteert tijdens een diner Graaf van Egmont en de Graaf van Hoorn op beschuldiging van verraad. Beiden worden op 5 juni 1568 in Brussel onthoofd.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Inwood

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Inwood.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Inwood.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Inwood (onder)zoekt.

Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Brian K. Stephenson , "Stephenson Family Tree", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stephenson-family-tree/I36633.php : benaderd 6 mei 2025), "John Inwood (1490-1567)".