Stephenson Family Tree » Mary Merrick (1650-< 1701)

Persoonlijke gegevens Mary Merrick 

  • Zij is geboren op 4 november 1650 in Eastham, Plymouth Colony, British Colonial America.
  • Zij is overleden voor 7 april 1701 in Harwich, Barnstable, Massachusetts Bay Colony, British Colonial America.
  • Een kind van William Merrick en Rebecca Tracy
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 18 oktober 2023.

Gezin van Mary Merrick

Zij is getrouwd met Stephen Hopkins.

Zij zijn getrouwd op 23 mei 1667 te Eastham, Plymouth Colony, British Colonial America, zij was toen 16 jaar oud.


Kind(eren):

  1. Judah Hopkins  1678-1748 
  2. Elizabeth Hopkins  1668-????
  3. Stephen Hopkins  1670-1733
  4. Ruth Hopkins  1674-1723
  5. Samuel Hopkins  1683-1749
  6. Nathaniel Hopkins  1684-1766
  7. Joseph Hopkins  1688-1772
  8. Benjamin Hopkins  1691-1745
  9. Mary Hopkins  1692-1734

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Mary Merrick?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Mary Merrick

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Mary Merrick

John Meyrick
1579-1650
Stephen Tracy
1596-1673
Tryphosa Lee
± 1597-< ????
Rebecca Tracy
1624-1686

Mary Merrick
1650-< 1701

1667
Judah Hopkins
1678-1748
Ruth Hopkins
1674-1723
Mary Hopkins
1692-1734

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Historische gebeurtenissen

  • Van 1650 tot 1672 kende Nederland (ookwel Republiek der Zeven Verenigde Nederlanden) zijn Eerste Stadhouderloze Tijdperk.
  • In het jaar 1667: Bron: Wikipedia
    • 10 februari » Nicolaus Steno publiceert voor het eerst zijn vermoeden dat fossielen de overblijfselen zijn van uitgestorven soorten.
    • 8 mei » Begin van de devolutieoorlog tussen Frankrijk en Spanje, uitgevochten op het grondgebied van de Spaanse Nederlanden.
    • 6 juni » Een oorlogsvloot van de Republiek der Zeven Verenigde Nederlanden onder het bevel van admiraal Michiel de Ruyter bereikt in Engeland de monding van de Theems, waarna de imponerende Tocht naar Chatham begon.
    • 16 juni » Door de Staten-Generaal van Nederland wordt octrooi verleend aan Christiaan Huygens voor het door hem uitgevonden slingeruurwerk.
    • 26 juni » Kroning van Paus Clemens IX in Rome.
    • 31 juli » De Vrede van Breda wordt gesloten, waarmee de Tweede Engels-Nederlandse Oorlog ten einde komt.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Merrick

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Merrick.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Merrick.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Merrick (onder)zoekt.

Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Brian K. Stephenson , "Stephenson Family Tree", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stephenson-family-tree/I3551.php : benaderd 4 mei 2025), "Mary Merrick (1650-< 1701)".