Stephenson Family Tree » Mary Somersall (1562-1625)

Persoonlijke gegevens Mary Somersall 

  • Ze werd gedoopt op 3 december 1562 in Horsham, Sussex, Eng.
  • Zij is begraven op 5 juli 1625 in Horsham, Sussex, Eng.
  • Een kind van Harry Somersall en Agnes Guy
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 18 oktober 2023.

Gezin van Mary Somersall

Zij is getrouwd met John Lea.

Zij zijn getrouwd op 22 september 1589.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Mary Somersall?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Mary Somersall

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Mary Somersall

Harry Somersall
± 1532-????
Agnes Guy
± 1536-????

Mary Somersall
1562-1625

1589

John Lea
± 1558-????


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Historische gebeurtenissen

  • Graaf Filips III (Oostenrijks Huis) was van 1555 tot 1581 vorst van Nederland (ook wel Graafschap Holland genoemd)
  • In het jaar 1562: Bron: Wikipedia
    • 17 januari » Catharina de' Medici garandeert de Franse hugenoten geloofsvrijheid met het Edikt van Saint-Germain-en-Laye.
    • 1 maart » De Franse religieuze oorlog begint met een bloedbad, waarbij 1000 Hugenoten in Vassy worden vermoord.
    • 19 december » Slag bij Dreux als resultaat van het Bloedbad van Wassy-sur-Blaise en onderdeel van de eerste Hugenotenoorlog.

Over de familienaam Somersall


Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Brian K. Stephenson , "Stephenson Family Tree", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stephenson-family-tree/I34757.php : benaderd 6 mei 2025), "Mary Somersall (1562-1625)".