Stephenson Family Tree » John Butler (1539-1609)

Persoonlijke gegevens John Butler 


Gezin van John Butler

(1) Hij is getrouwd met Maude Englenbee.

Zij zijn getrouwd in het jaar 1539 te England.


(2) Hij is getrouwd met Isabel Odingseles.

Zij zijn getrouwd op 20 februari 1559 te Aston-Le-Walls,Northampton,England, hij was toen 20 jaar oud.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot John Butler?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk John Butler

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van John Butler

John Sutton
± 1471-????
Ann Clarell
1473-????
John Butler
1491-1558

John Butler
1539-1609

(1) 1539
(2) 1559

Isabel Odingseles
± 1539-1562


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Historische gebeurtenissen

  • Graaf Filips III (Oostenrijks Huis) was van 1555 tot 1581 vorst van Nederland (ook wel Graafschap Holland genoemd)
  • In het jaar 1559: Bron: Wikipedia
    • 12 mei » Oprichting van het Aartsbisdom Mechelen en de bisdommen Gent, Ieper, Brugge, Antwerpen, Roermond en Bisdom 's-Hertogenbosch in de Zuidelijke Nederlanden.
    • 12 mei » Verheffing van het Bisdom Kamerijk tot Aartsbisdom Kamerijk en oprichting van de bisdommen Sint-Omaars en Namen.
    • 12 mei » Verheffing van het Bisdom Utrecht tot Aartsbisdom Utrecht en oprichting van de bisdommen Leeuwarden, Groningen, Deventer, Haarlem en Middelburg in de Noordelijke Nederlanden.
    • 4 oktober » Filips III van Nassau-Weilburg wordt opgevolgd door zijn zoons Albrecht en Filips IV.
  • Stadhouder Prins Maurits (Huis van Oranje) was van 1585 tot 1625 vorst van Nederland (ook wel Republiek der Zeven Verenigde Nederlanden genoemd)
  • In het jaar 1609: Bron: Wikipedia
    • 9 april » Begin van het Twaalfjarig Bestand tussen Spanje en de Republiek der Zeven Verenigde Nederlanden tijdens de Tachtigjarige oorlog.
    • 25 augustus » Galileo Galilei demonstreert zijn eerste telescoop.
    • 4 september » Henry Hudson ontdekt het eiland Manhattan.
    • 11 september » Henry Hudson vaart de naar hem genoemde rivier op.

Over de familienaam Butler

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Butler.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Butler.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Butler (onder)zoekt.

Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Brian K. Stephenson , "Stephenson Family Tree", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stephenson-family-tree/I34112.php : benaderd 9 mei 2025), "John Butler (1539-1609)".