Stephenson Family Tree » Hanß Anstat (1564-1630)

Persoonlijke gegevens Hanß Anstat 


Gezin van Hanß Anstat

Hij heeft/had een relatie met Agnes.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Hanß Anstat?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Hanß Anstat

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Hanß Anstat

Ehefrau Hillson
± 1525-????
Peter ANSTATT
1546-????
Apolonia HILLSON
± 1546-????

Hanß Anstat
1564-1630


Agnes
± 1565-????


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Historische gebeurtenissen

  • Graaf Filips III (Oostenrijks Huis) was van 1555 tot 1581 vorst van Nederland (ook wel Graafschap Holland genoemd)
  • In het jaar 1564: Bron: Wikipedia
    • 31 december » Willem van Oranje houdt een rede in de Raad van State waarin hij opmerkt: Ik kan niet goedkeuren dat vorsten over het geweten van hun onderdanen willen heersen en hun de vrijheid van geloof en godsdienst ontnemen. Met deze woorden werd het conflict tussen de Lage Landen met de koning van Spanje, Filips II, openlijk onder woorden gebracht.
  • Stadhouder Prins Frederik Hendrik (Huis van Oranje) was van 1625 tot 1647 vorst van Nederland (ook wel Republiek der Zeven Verenigde Nederlanden genoemd)
  • In het jaar 1630: Bron: Wikipedia
    • 22 februari » De Wampanoag-indiaan Quadequine laat de Britse kolonisten tijdens hun eerste Thanksgivingdiner kennismaken met popcorn.
    • 17 mei » De Italiaanse astronoom Niccolò Zucchi ontdekt de wolkengordels op de planeet Jupiter.
    • 10 juni » Paus Urbanus VIII verleent de kardinalen bij decreet de titel Eminentie.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Anstat

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Anstat.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Anstat.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Anstat (onder)zoekt.

Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Brian K. Stephenson , "Stephenson Family Tree", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stephenson-family-tree/I27211.php : benaderd 5 mei 2025), "Hanß Anstat (1564-1630)".