Stephenson Family Tree » Michel Mueller (± 1556-????)

Persoonlijke gegevens Michel Mueller 

  • Hij is geboren rond 1556 in Reinsberg, Hall, Jagstkreis, Württemberg, Allemagne.
  • Een kind van Hans Konrad Müller
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 18 oktober 2023.

Gezin van Michel Mueller

Hij is getrouwd met Margaretha Laidig.

Zij zijn getrouwd op 23 februari 1580 te Reinsberg,Jagstkreis,Wuerttemberg.


Kind(eren):

  1. Joannes Miller  1570-???? 
  2. Hans Mueller  1581-????
  3. Anna Mueller  1582-????
  4. Hans Mueller  1584-????
  5. Barbara Mueller  1585-????
  6. Bernhardt Mueller  1587-????
  7. Barbara Mueller  1588-????
  8. Michael Mueller  1590-????
  9. Margaretha Mueller  1591-????
  10. Barbara Mueller  1595-????
  11. Michael Mueller  1596-????

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Michel Mueller?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Michel Mueller

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Michel Mueller

Michel Mueller
± 1556-????

1580
Hans Mueller
1581-????
Anna Mueller
1582-????
Hans Mueller
1584-????

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Historische gebeurtenissen

  • Graaf Filips III (Oostenrijks Huis) was van 1555 tot 1581 vorst van Nederland (ook wel Graafschap Holland genoemd)
  • In het jaar 1580: Bron: Wikipedia
    • 6 april » Een aardbeving in het Nauw van Calais (6,0 op de schaal van Richter) zorgt voor veel schade in Frankrijk en Engeland, maar ook in het huidige België. In Oudenaarde vallen verscheidene doden en gewonden door vallend puin.
    • 15 juni » Filips II van Spanje laat Willem van Oranje vogelvrij verklaren.
    • 17 juni » De Slag op de Hardenbergerheide tussen het Spaanse leger en de Staatse huurlingen vindt plaats.
    • 25 augustus » Slag om Alcantara: Spanje verslaat Portugal.
    • 26 september » Francis Drake, Brits ontdekkingsreiziger, keert terug in zijn geboorteland, na een tocht om de wereld
    • 26 november » Rooms-katholieken en Hugenoten sluiten de Vrede van Fleix. Hiermee komt een eind aan de zevende godsdienstoorlog in Frankrijk

Over de familienaam Mueller

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Mueller.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Mueller.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Mueller (onder)zoekt.

Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Brian K. Stephenson , "Stephenson Family Tree", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stephenson-family-tree/I20805.php : benaderd 6 mei 2025), "Michel Mueller (± 1556-????)".