Stephenson Family Tree » Christopher Robinson (1495-1574)

Persoonlijke gegevens Christopher Robinson 


Gezin van Christopher Robinson

(1) Hij had een relatie met Mary.


Kind(eren):

  1. Elizabeth Robinson  1517-1570 
  2. Robert Robinson  1519-1539
  3. George Robinson  1521-> 1583
  4. William Robinson  1525-1578
  5. Christopher Robinson  ± 1536-1585


Kind(eren):

  1. Mary  1502-???? 
  2. William Robinson  1525-1578
  3. Christopher Robinson  ± 1536-1585


(3) Hij had een relatie met Mary.


(4) Hij had een relatie met Anne Savage.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Christopher Robinson?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Christopher Robinson

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Christopher Robinson

Isabel Broughton
± 1438-< 1472
Mary Pennington
± 1468-1550

Christopher Robinson
1495-1574

(1) 

Mary
1502-????

George Robinson
1521-> 1583


Onbekend

Mary
1502-????
(2) 

Mary
1502-????

(3) 

Anne Savage
1512-1564


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Historische gebeurtenissen

  • Graaf Filips III (Oostenrijks Huis) was van 1555 tot 1581 vorst van Nederland (ook wel Graafschap Holland genoemd)
  • In het jaar 1574: Bron: Wikipedia
    • 29 januari » De Geuzen verslaan de Spanjaarden tijdens een zeeslag op de Oosterschelde (Slag bij Reimerswaal).
    • 14 april » Slag op de Mookerheide tussen het Spaanse leger en huurtroepen onder Lodewijk en Hendrik van Nassau, die beiden sneuvelen.
    • 3 oktober » Ontzet van Leiden na een Spaanse belegering.
    • 23 november » Johan III van Nassau-Saarbrücken wordt opgevolgd door zijn achterneven Albrecht van Nassau-Weilburg en Filips IV van Nassau-Neuweilnau. Ze volgen hem ook op als regent voor Johan Lodewijk I van Nassau-Idstein.
    • 7 december » De halfbroers Albrecht van Nassau-Weilburg en Filips IV van Nassau-Neuweilnau verdelen de Saarbrückense erfenis: Albrecht ontvangt Ottweiler, de ambten Homburg, Kirchheim en de heerlijkheden Lahr en Mahlberg, en Filips ontvangt de graafschappen Saarbrücken en Saarwerden en de heerlijkheid Stauf.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Robinson

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Robinson.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Robinson.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Robinson (onder)zoekt.

Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Brian K. Stephenson , "Stephenson Family Tree", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stephenson-family-tree/I16553.php : benaderd 8 mei 2025), "Christopher Robinson (1495-1574)".