Stephenson Family Tree » Hanß Diedrich Lorentz (1530-> 1617)

Persoonlijke gegevens Hanß Diedrich Lorentz 

  • Hij is geboren in het jaar 1530 in Salzlandkreis, Saxony-Anhalt, Germany.
  • Hij is overleden na 1617 in Salzlandkreis, Saxony-Anhalt, Germany.
  • Een kind van Hanss Matzen Lorentz en Agnes Hoenen
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 18 oktober 2023.

Gezin van Hanß Diedrich Lorentz

(1) Hij is getrouwd met Margreta Hailenmans.

Zij zijn getrouwd op 5 juni 1565 te Ulm, Ulm, Ulm, Baden-Württemberg, Germany, hij was toen 35 jaar oud.


Kind(eren):



(2) Hij had een relatie met Margarethe Van Behr.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Hanß Diedrich Lorentz?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Hanß Diedrich Lorentz

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Hanß Diedrich Lorentz

Lorentz
1480-> 1540
Hanss Matzen Lorentz
± 1502-> 1598
Agnes Hoenen
1502-± 1576

Hanß Diedrich Lorentz
1530-> 1617

(1) 1565

Margreta Hailenmans
± 1540-± 1576

(2) 

Margarethe Van Behr
± 1540-± 1615


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Historische gebeurtenissen

  • Graaf Filips III (Oostenrijks Huis) was van 1555 tot 1581 vorst van Nederland (ook wel Graafschap Holland genoemd)
  • In het jaar 1565: Bron: Wikipedia
    • 1 maart » Rio de Janeiro wordt gesticht.
    • 12 maart » Paus Pius IV creëert 23 nieuwe kardinalen, onder wie de Italiaanse bisschop van Vieste Ugo Boncompagni.
    • 18 mei » De Ottomaanse Turken slaan het beleg voor Malta om daar de Ridders van de Orde van Malta te verdrijven. Na 117 dagen verbitterde strijd blazen zij de aftocht.
    • 11 september » De Ottomaanse Turken breken na 115 dagen en zware verliezen het beleg van Malta op, dat verdedigd werd door de Orde van Sint-Jan.

Over de familienaam Lorentz

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Lorentz.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Lorentz.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Lorentz (onder)zoekt.

Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Brian K. Stephenson , "Stephenson Family Tree", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stephenson-family-tree/I13318.php : benaderd 6 mei 2025), "Hanß Diedrich Lorentz (1530-> 1617)".