Stephenson Family Tree » Sir William Christopher Thomas Plummer II (1540-1660)

Persoonlijke gegevens Sir William Christopher Thomas Plummer II 


Gezin van Sir William Christopher Thomas Plummer II

Waarschuwing Let op: Partner (Elizabeth Frances Carey) is 35 jaar jonger.

Hij is getrouwd met Elizabeth Frances Carey.

Zij zijn getrouwd op 16 januari 1559 te London, England, hij was toen 18 jaar oud.


Kind(eren):

  1. Walter Plummer  1616-1650 

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Sir William Christopher Thomas Plummer II?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Sir William Christopher Thomas Plummer II

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van William Christopher Thomas Plummer

Thomas Plummer
± 1501-1544
Thomas Plummer
1520-± 1600
Mary Prior
1520-1618

William Christopher Thomas Plummer
1540-1660

1559

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Historische gebeurtenissen

  • Graaf Karel II (Oostenrijks Huis) was van 1515 tot 1555 vorst van Nederland (ook wel Graafschap Holland genoemd)
  • In het jaar 1540: Bron: Wikipedia
    • 9 juli » Koning Hendrik VIII van Engeland laat zijn huwelijk met zijn vierde vrouw, Anna van Kleef, nietig verklaren.
    • 27 september » Paus Paulus III erkent de Sociëteit van Jezus of Jezuïetenorde.
  • Graaf Filips III (Oostenrijks Huis) was van 1555 tot 1581 vorst van Nederland (ook wel Graafschap Holland genoemd)
  • In het jaar 1559: Bron: Wikipedia
    • 12 mei » Oprichting van het Aartsbisdom Mechelen en de bisdommen Gent, Ieper, Brugge, Antwerpen, Roermond en Bisdom 's-Hertogenbosch in de Zuidelijke Nederlanden.
    • 12 mei » Verheffing van het Bisdom Kamerijk tot Aartsbisdom Kamerijk en oprichting van de bisdommen Sint-Omaars en Namen.
    • 12 mei » Verheffing van het Bisdom Utrecht tot Aartsbisdom Utrecht en oprichting van de bisdommen Leeuwarden, Groningen, Deventer, Haarlem en Middelburg in de Noordelijke Nederlanden.
    • 4 oktober » Filips III van Nassau-Weilburg wordt opgevolgd door zijn zoons Albrecht en Filips IV.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Plummer

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Plummer.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Plummer.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Plummer (onder)zoekt.

Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Brian K. Stephenson , "Stephenson Family Tree", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stephenson-family-tree/I12076.php : benaderd 5 mei 2025), "Sir William Christopher Thomas Plummer II (1540-1660)".