Stephenson Family Tree » Anna Enchen Benfer (1605-1667)

Persoonlijke gegevens Anna Enchen Benfer 


Gezin van Anna Enchen Benfer

Zij is getrouwd met Johannes Reuter.

Zij zijn getrouwd op 28 september 1625 te Feudingen, Westfalen, Prs, zij was toen 20 jaar oud.


Kind(eren):

  1. Johan Debes Reuter  1637-1709 

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Anna Enchen Benfer?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Anna Enchen Benfer

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Anna Enchen Benfer

Hanss Lang
± 1540-1606
Barbara Krein
1540-1600
Hanss Lang
± 1540-1606
Barbara Krein
1540-1600
Julian Lang
1565-1651

Anna Enchen Benfer
1605-1667

1625

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Historische gebeurtenissen

  • Van 1650 tot 1672 kende Nederland (ookwel Republiek der Zeven Verenigde Nederlanden) zijn Eerste Stadhouderloze Tijdperk.
  • In het jaar 1667: Bron: Wikipedia
    • 8 mei » Begin van de devolutieoorlog tussen Frankrijk en Spanje, uitgevochten op het grondgebied van de Spaanse Nederlanden.
    • 6 juni » Een oorlogsvloot van de Republiek der Zeven Verenigde Nederlanden onder het bevel van admiraal Michiel de Ruyter bereikt in Engeland de monding van de Theems, waarna de imponerende Tocht naar Chatham begon.
    • 15 juni » Jean Baptiste Denis voert de eerste bloedtransfusie bij een mens uit.
    • 20 juni » Kardinaal Giulio Rospigliosi wordt gekozen tot Paus Clemens IX.
    • 26 juni » Kroning van Paus Clemens IX in Rome.
    • 31 juli » De Vrede van Breda wordt gesloten, waarmee de Tweede Engels-Nederlandse Oorlog ten einde komt.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Benfer

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Benfer.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Benfer.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Benfer (onder)zoekt.

Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Brian K. Stephenson , "Stephenson Family Tree", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stephenson-family-tree/I11285.php : benaderd 5 mei 2025), "Anna Enchen Benfer (1605-1667)".