Stephenson Family Tree » Nathan Rutledge Arnold (1844-1930)

Persoonlijke gegevens Nathan Rutledge Arnold 


Gezin van Nathan Rutledge Arnold

Hij is getrouwd met Mary A 'Pop' Dykes.

Zij zijn getrouwd in het jaar 1859 te Hawkins, Tennessee, hij was toen 14 jaar oud.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Nathan Rutledge Arnold?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Nathan Rutledge Arnold

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Nathan Rutledge Arnold

Mary Cason
1765-1820

Nathan Rutledge Arnold
1844-1930

1859

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 29 augustus 1930 lag tussen 18,1 °C en 31,2 °C en was gemiddeld 24,1 °C. Er was 11,4 uur zonneschijn (82%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 10 augustus 1929 tot 26 mei 1933 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck III met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
  • In het jaar 1930: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 7,8 miljoen inwoners.
    • 13 januari » De Mickey Mousestrip wordt voor het eerst uitgebracht.
    • 22 april » Het Verenigd Koninkrijk, Japan en de Verenigde Staten tekenen in Londen een verdrag waarin de onderzeebootoorlog en de bouw van marineschepen worden gereguleerd.
    • 18 juni » Oprichting van het Nationaal Instituut voor de Radio-omroep (NIR), de Belgische officiële radio.
    • 13 juli » Het eerste wereldkampioenschap voetbal begint in Uruguay. Lucien Laurent van Frankrijk scoort in de negentiende minuut van de openingswedstrijd tegen Mexico het allereerste WK-doelpunt.
    • 8 september » Richard Drew vindt het Scotch-kleefband uit.
    • 2 december » President Herbert Hoover vraagt het Amerikaanse Congres 150 miljoen dollar voor een programma van publieke werken, om banen te scheppen en de economie te stimuleren.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Arnold

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Arnold.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Arnold.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Arnold (onder)zoekt.

Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Brian K. Stephenson , "Stephenson Family Tree", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stephenson-family-tree/I1029.php : benaderd 6 mei 2025), "Nathan Rutledge Arnold (1844-1930)".